10.06.2019 15:00

Akcja fanów na koncercie Rammsteina w Chorzowie. Na stadionie pojawią się... zakonnice

Występ Rammsteina zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, jak prezentuje się akcja fanów, którzy postanowili przygotować nietypową niespodziankę dla Rammsteina.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani Rammsteina już odliczają dni do koncertu kapeli w Polsce. Zespół zagra 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim i nagrania z poprzednich koncertów Rammsteina świadczą o tym, że na scenie będzie się działo naprawdę wiele. Polscy wielbiciele grupy postanowili przygotować specjalną koncertową akcję, by Rammstein na długo zapamiętał chorzowski koncert.

Akcja fanów na koncercie Rammsteina w Chorzowie

"Niech cały świat się dowie, jak Polacy kochają zespół Rammstein!" - tak organizatorka akcji, Kasia Wasik, napisała na specjalnym wydarzeniu na Facebooku "Zeig Dich", które związane jest z piosenką o tym samym tytule z najnowszej płyty Rammsteina. Akcja polega na tym, by panie ubrały strój zakonnic. Tego typu przebranie jest związane z zapowiedzianym przez Tilla Lindemannem klipem do "Zeig Dich", gdzie mają pojawić się zakonnice. Nie będzie to jedyna niespodzianka dla zespołu, również przed koncertem fanki mają w planach przygotowanie specjalnego show, którego szczegóły na razie nie są podane.

Kasia Wasik tak opowiedziała redakcji Antyradio.pl o swoim pomyśle:

"

Należę do grupy fanów Rammstein+Poland na Facebooku, gdzie kolega umieścił post odnoście trasy koncertowej Rammstein w Brazylii. Bardzo zazdrościł, że fani przebrali się na koncert inspirując się charakteryzacją Tilla do "Mein Teil' i zapytał czy u nas w Polsce fani mogliby zorganizować podobną akcję. Odpowiedziałam, że jak najbardziej można i wymyśliłam niespodziankę do piosenki "Zeig Dich" Rammsteina. "

Dziewczyna stworzyła specjalne wydarzenie na Facebooku, żeby nagłośnić sprawę.Tam też znajdziecie więcej szczegółów na temat akcji.

zeig dich

Rammstein wydał nowy album

Na koncercie kapeli w Chorzowie oprócz dobrze znanych hitów, pojawią się również piosenki z najnowszego wydawnictwa Rammsteina. W setliście nie może oczywiście zabraknąć nowych singli "Deutschland", "Radio" czy "Ausländer".

Tagi: Duperele Rammstein