Aktorzy odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen

Aleksandra Degórska
13.09.2017 15:12
Aktorzy odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen Fot. kadr z wideo

Rami Malek oraz inni aktorzy wcielający się w role muzyków Queen odegrali scenę z filmu „Bohemian Rhapsody” związaną z jednym z najważniejszych występów zespołu.

Na ten film czekają wszyscy fani Queen. Wokół obrazu zatytułowanego „Bohemian Rhapsody było sporo kontrowersji, bowiem początkowo Freddiego Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen. Jednak różnice artystyczne w 2013 roku spowodowały, że komik nie otrzymał tej roli i mówiło się, że we Freddiego wcieli się Ben Whishaw znany m.in. ze „Spectre”.

W końcu jednak okazało się, że wokalistę Queen zagra Rami Malek. Film pojawi się w kinach 25 grudnia 2018 roku i ma pokazać historię zespołu od wydania albumu „A Night at the Opera” do legendarnego występu na koncercie Live Aid w 1985 roku.

Perkusistę Rogera Taylora zagra Ben Hardy znany z filmu „X-Men: Apocalypse”, natomiast rolę gitarzysty Briana Maya odegra brytyjski aktor filmowy i telewizyjny Gwilym Lee. W postać basisty Johna Deacona wcieli się Joe Mazzello, który zagrał w biografii Marka Zuckerberga „The Social Network”. Już pierwsza fotografia przedstawiająca Ramiego Maleka jako Freddiego podgrzała atmosferę, jak również wieść, że komik Mike Myers pojawi się w produkcji.

Ciekawi, jak aktorzy odgrywają scenę przedstawiającą koncert Queen na Live Aid? Zobaczcie nagranie, które pokazuje kulisy filmu.

Obejrzyjcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

Tymczasem zespół Queen wystąpi niedługo wraz z Adamem Lambertem w Łodzi. Koncert odbędzie się 6 listopada 2017 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.