01.08.2017 10:42

Akustyczna Libacja, czyli najgorszy polski cover Linkin Park

W internecie pojawiają się kolejne covery, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Utwór powoduje, że uszy naprawdę więdną.

Akustyczna Libacja, czyli najgorszy polski cover Linkin Park
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Chester Bennington jest opłakiwany przez miliony. Wokalista Linkin Park odebrał sobie życie 20 lipca 2017 - w dzień urodzin jego przyjaciela, Chrisa Cornella, który również popełnił samobójstwo. Śmierć wybitnych muzyków zawsze jest szokiem dla fanów, którzy są bardzo zżyci emocjonalnie z muzycznym idolem.

Odejście artysty zainspirowało wiele osób do stworzenia muzycznych hołdów dla muzyka - polski fan stworzył remiks „One More Light”, natomiast 5-latka wykonała  „In The End” Linkin Park. Ktoś natomiast podszedł do sprawy zupełnie inaczej - nagrał bowiem naprawdę kiepski cover. Nie dość, że podkład brzmi, jak na złym karaoke, wokalista okropnie wyje, a tekst kawałka również pozostawia wiele do życzenia. 

 Posłuchajcie kawałka „Rzygsong”, ostrzegamy, że robicie to na własną odpowiedzialność:

Zdecydowanie lepiej w repertuarze Linkin Park wypadł Machine Head, który wykonał cover „In The End”. Jak na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy kapeli Benningtona. Linkin Park odwołał trasę koncertową i działalność kapeli stoi pod znakiem zapytania. 29 lipca 2017 roku odbył się pogrzeb wokalisty, który był uroczystością zamkniętą przeznaczoną tylko dla rodziny i bliskich przyjaciół.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Linkin Park