Akustyczna Libacja, czyli najgorszy polski cover Linkin Park

Aleksandra Degórska
01.08.2017 10:42
Akustyczna Libacja, czyli najgorszy polski cover Linkin Park Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W internecie pojawiają się kolejne covery, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Utwór powoduje, że uszy naprawdę więdną.

Chester Bennington jest opłakiwany przez miliony. Wokalista Linkin Park odebrał sobie życie 20 lipca 2017 - w dzień urodzin jego przyjaciela, Chrisa Cornella, który również popełnił samobójstwo. Śmierć wybitnych muzyków zawsze jest szokiem dla fanów, którzy są bardzo zżyci emocjonalnie z muzycznym idolem.

Odejście artysty zainspirowało wiele osób do stworzenia muzycznych hołdów dla muzyka - polski fan stworzył remiks „One More Light”, natomiast 5-latka wykonała  „In The End” Linkin Park. Ktoś natomiast podszedł do sprawy zupełnie inaczej - nagrał bowiem naprawdę kiepski cover. Nie dość, że podkład brzmi, jak na złym karaoke, wokalista okropnie wyje, a tekst kawałka również pozostawia wiele do życzenia. 

 Posłuchajcie kawałka „Rzygsong”, ostrzegamy, że robicie to na własną odpowiedzialność:

Zdecydowanie lepiej w repertuarze Linkin Park wypadł Machine Head, który wykonał cover „In The End”. Jak na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy kapeli Benningtona. Linkin Park odwołał trasę koncertową i działalność kapeli stoi pod znakiem zapytania. 29 lipca 2017 roku odbył się pogrzeb wokalisty, który był uroczystością zamkniętą przeznaczoną tylko dla rodziny i bliskich przyjaciół.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.