16.11.2017 13:06

Al Jourgensen (Ministry): „Potrafię sam sobie ssać fiu*a!”

Frontman industrialnego zespołu pochwalił się niecodziennym talentem. Opowiedział także o tym, jak to jest klinicznie umrzeć i jak wyglądają zaświaty. Innymi słowy, kolejny przeciętny dzień w życiu Ala Jourgensena.

Al Jourgensen (Ministry): „Potrafię sam sobie ssać fiu*a!”
foto: kadr z wideo

Jourgensen jest bardzo ciekawym człowiekiem. Frontman kilka miesięcy temu opowiedział historyjkę o tym, jak ganiał Metallikę mając marchewkę w tyłku. Niecodzienna sytuacja, ale nikogo nie powinna dziwić, biorąc pod uwagę renomę wokalisty. Tym razem, głos Ministry podzielił się opowieściami o życiu i śmierci oraz o sprawach raczej bardziej przyziemnych. 

W rozmowie z TeamRock, mogliśmy się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy o życiu, prosto z ust Jourgensena. Frontman zdradził na przykład to, co się czuję gdy się trzy razy umiera:

"

Pierwsze dwa razy były bardzo spoko. Latałem sobie nad swoim ciałem, patrzyłem z góry jak się mną zajmują, patrzyłem jak ratownicy medyczni mnie reanimują na podłodze. Więc wiem, że istnieje coś takiego jak zaświaty. Ale ten ostatni raz był lekko przerażający. Z niego nic nie pamiętam, nie miałem żadnego doświadczenia pozacielesnego, nic z tych rzeczy. Jak tylko lekarze mnie naprawili to pomyślałem, że muszę zrobić nowy album Ministry. "

Jednak najciekawsza odpowiedź padła na pytanie o ukryty talent wokalisty. Słowa, które padły z jego ust mogą definitywnie wywołać zazdrość u kolegi po fachu, Marilynie Mansonie. Dlaczego? Jourgensen potrafi wykonywać autofellatio:

"

Potrafię sam sobie ssać fiu*a. Naprawdę potrafię! Myślę, że to dlatego że mam podwójne stawy czy coś tam, dzięki temu mogę zarzucić swoje nogi za głowę i cóż… Jak Angie, moja żona, ma migrenę i nie chce mi possać, to potrafię sobie z tym poradzić. I całkiem nieźle się po tym czuję. "

Trzeba przyznać, że to jeden z ciekawszych ukrytych talentów, o których słyszeliśmy. A wy macie jakieś godne podziwu umiejętności?

Chcielibyście taki ukryty talent jak Jourgensen?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Ministry