Albo schowasz telefon, albo nie wchodzisz na koncert Misfits. Danzig zakazał używania smartfonów

Aleksandra Degórska
15.12.2017 11:39
Albo schowasz telefon, albo nie wchodzisz na koncert Misfits. Danzig zakazał używania smartfonów Fot. East News

Kolejny artysta uparł się, żeby zagrać koncert bez telefonów, które śledzą każdy jego ruch. Czy taki zabieg się uda?

Pierwszy koncert od 1983 roku w składzie Glenn Danzig, Jerry Only oraz Doyle Wolfgang Von Frankenstein odbył się 4 września 2016. Na perkusji zaprezentował się były bębniarz Slayera - Dave Lombardo. Kolejny koncert odbył się 18 września 2016 roku w Chicago.

Teraz fani Misfits będą mogli jeszcze raz zobaczyć muzyków w akcji 28 grudnia 2017 roku w Las Vegas w MGM Grand Garden Arena. Glenn Danzig jednak postanowił wprowadzić zakaz używania telefonów na koncercie. Jak organizatorzy chcą wprowadzić to w życie?

Otóż każda osoba, która zakupiła bilet na to wydarzenie dostała informację, że musi go wydrukować, jak również podporządkować się polityce nieużywania telefonów. Smartfony można wnieść na teren imprezy, ale należy je zamknąć w specjalnym futerale firmy Yondr.

Tak prezentuje się to ustrojstwo.

70117_1_ver1513273500

Futerał będzie można dopiero zdjąć po koncercie. Jak wiadomo wielu artystów nie lubi, gdy fani skupiają się bardziej na nagrywaniu koncertu niż samym występie. Co więcej fanowskie nagrania trafiają do sieci i muzycy się oburzają, bo przez to ludzie nie decydują się na zakup koncertowych wydawnictw.

Wokalista Green Day uważa, że wszystko jest dla ludzi, ale trzeba zachować umiar i nie gapić się cały czas w ekran telefonu. Bardziej radykalny jest A Perfect Circle, który wyrzucił 60 osób z koncertu. Widok smartfonów na koncercie budzi wrogość również u Sebastiana Bacha.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.