05.09.2019 16:44

Album Ghosta "Prequelle" w wersji akustycznej wykonany w 3 minuty [WIDEO]

Ponad 3 minuty wystarczyły, żeby zagrać wszystkie utwory z ostatniej płyty grupy Ghost.

Cover Ghosta
foto: kadr z wideo

Krążek grupy Ghost zatytułowany "Prequelle" trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album rockowy oraz do szwedzkich Grammis w kategorii Najlepszy album hard rockowy/metalowy. Płyta trafiła także na szczyt podsumowań rocznych w wielu magazynach. Nic zatem dziwnego, że wielu fanów gra covery piosenek z ostatniej płyty Ghosta, która cieszy się tak dużą popularnością.

Album Ghosta "Prequelle" w wersji akustycznej zagrany w 3 minuty [WIDEO]

Pewien YouTuber z kanału Melodicka Bros postanowił zagrać cover nie jednej, nie dwóch piosenek, a wszystkich utworów z albumu "Prequelle". Co więcej połączył je zgrabnie w jedną całość, która trwa ponad 3 minuty. Szybka powtórka z muzyki Ghosta? To nagranie pomoże tym, którzy już zapomnieli, jakie kawałki znalazły się na ostatniej płycie szwedzkiej kapeli. Co więcej zdecydowano się na zagranie piosenek w wersji akustycznej. Posłuchajcie, czy kupujecie takie covery:

foto: Romana Makówka/Antyradio.pl
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl
Przeczytaj także Tobias Forge zapewnia, że nowy album Ghost nie pojawi się przed 2021 rokiem

Ghost zapowiedział wydanie specjalnej edycji albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami. "Prequelle Exalted" w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii kosztuje 90 funtów, czyli około 430 złotych i ukaże się w nakładzie 5 tys. W zestawie znajdziemy pomarańczowy winyl z czarnymi elementami, 60-stronicową książeczkę ze zdjęciami koncertów w skórzanej oprawie, 12-stronicowy artbook z ilustracjami związanymi z "Prequelle", adapter do winylu z logiem kapeli oraz płytę z dwoma niepublikowanymi wcześniej utworami.

Ghost wystąpi jesienią 2019 w Polsce

Ghost przybędzie do Polski wraz z gośćmi All Them Witches oraz Tribulation już w jesienią 2019. Koncert odbędzie się 30 listopada 2019 w Katowicach w Spodku. Ostatnio mogliśmy podziwiać szwedzką grupę 21 sierpnia 2019 przed koncertem Metalliki na PGE Narodowym w Warszawie.

Zobacz także: Wokalista Ghost o trasie z Metallicą: Nie wyobrażam sobie niczego bardziej inspirującego

Tagi: Duperele Ghost