09.03.2015 14:10

Alice Cooper na hokejowym kasku

Bramkarz Arizona Coyotes, Mike Smith, podczas hokejowego meczu założył maskę z muzykiem. Co na to Alice Cooper?

Alice Cooper na hokejowym kasku
foto: davidarrigo.com

Był zachwycony! W dzieciństwie ojciec zabierał go często na mecze drużyny z rodzinnego Detroit, Red Wings. Od wielu lat Alice Cooper kibicuje innej drużynie – Kojotom z Phoenix. A oni odwdzięczają mu się najpiękniej, jak potrafią.

W 2012 roku wyprodukowali 10 tys. figurek typu bobblehead (z dużą głową na sprężynie) przedstawiających artystę w koszulce drużyny. Muzyk podzielił się wtedy kilkoma myślami o hokeju. Jego zdaniem ten sport jest jak rock and roll – nieustępliwy.

"

Powinien być nazywany „OOHH!”, ponieważ wypowiadam to 20 razy w ciągu jednego wieczoru: „Dawajcie, OOHH!”. "

Podczas meczu z Vancouver Canucks 5 marca 2015 roku bramkarz Mike „Smitty” Smith postanowił przypomnieć widzom o jednym z najwierniejszych fanów Arizona Coyotes. Na jego prośbę artysta David Arrigo zaprojektował cały kask z wizerunkiem Coopera. Udało mi się świetnie?

alice-meet-alice

Hokeista niezmiernie cieszy się z nowego nabytku.

"

Wyszedł niewiarygodnie. Jest bardzo prosty, jest bardzo retro. Ma starą głowę Kojotów i stare logo. Ale prawdopodobnie najfajniejszą rzeczą w tym kasku jest jego tylna część. To hołd złożony Alice Cooperowi. Związał się z Kojotami na całe życie i wspiera mocno drużynę… "

Wygląda na to, że muzykowi, który bez wahania złożył Smitty’emu na niej autograf, też się podoba.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Alice Cooper