Alice Cooper zaprezentował singiel zapowiadający najnowszą płytę
10.09.2019 16:08
Alice Cooper zaprezentował singiel zapowiadający najnowszą płytę Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Alice Cooper 13 września 2019 roku wyda płytę "Breadcrumbs". W ramach promocji muzyk udostępnił singiel zapowiadający wydawnictwo.

Najnowsze wydawnictwo Alice'a Coopera ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Muzyk zaplanował premierę epki "Breadcrumbs" na 13 września. W sieci pojawił się właśnie utwór, który promuje wydawnictwo. Jest nim cover amerykańskiego muzyka rockowego, Boba Segera "East Side Story" z 1966 roku.

Alice Cooper z singlem "East Side Story" 

Na epce znajdzie się więcej coverów znanych utworów kultowych rockowych artystów. Usłyszymy "Sister Anne" z repertuaru MC5 z 1971 roku, czy też "Your Mamma Won’t Like Me" Suzi Quatro. Na płycie możemy spodziewać się również kilku gości takich jak Wayne Kramer z MC5 czy Mark Farner z Grand Funk Railroad.

Przeczytaj także

Alice Cooper zapytany o nowe wydawnictwo przez The Oakland Press odpowiedział:

Szukaliśmy brzmienia Detroit. Jest on nieokreślony. Zawiera trochę R&B, Motown. Potem dodaliśmy gitary i zamieniliśmy to w Detroit rock. Wydaje mi się, że jeśli będziemy grali z muzykami z Detroit, znajdziemy to brzmienie.

Tracklista "Breadcrumbs":

  1. Detroit City 2020
  2. Go Man Go
  3. East Side Story
  4. Your Mama Won't Like Me
  5. Devil With A Blue Dress / Chains Of Love
  6. Sister Anne

Zobacz też: Alice Cooper zaskoczył swoją przemową w kościele w Ohio 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.