Alice Cooper zaskoczył swoją przemową w kościele w Ohio
Joanna Chojnacka
17.07.2019 16:26
Alice Cooper zaskoczył swoją przemową w kościele w Ohio Fot.

Wokalista Alice Cooper wygłosił przemówienie w kościele Northeast Ohio. Zaskoczył wszystkich swoimi słowami. 

Alice Cooper i jego żona, Sheryl pojawili się 14 lipca 2019 roku w kościele Northeast Ohio. Zostali zaproszeni na nabożeństwo przez swojego przyjaciela, pastora Alistaira Begga z Parkside Church w Chagrin Falls. Wiele osób, które znają twórczość Coopera, będzie zdziwionych jego przemówieniem.

Alice Cooper zaskoczył swoją przemową w kościele w Ohio

Muzyk stanął za amboną i podzielił się z zebranymi naprawdę intymnymi szczegółami ze swojego życia. Przyznał się do swoich największych strachów, mówił o demonach i triumfach nad nimi.

Odszedłem w swoim życiu tak daleko od kościoła, jak to tylko możliwe. Zostałem alkoholikiem, narkomanem. Sheryl nie miała ze mną łatwo.

Przeczytaj także

71-letni Cooper od dawna mówi głośno o tym, że się nawrócił. Chociaż osoby, które znają muzyka tylko z perspektywy jego twórczości i wizerunku scenicznego , raczej by w to nie uwierzyły. Wokalista jednak twierdzi, że nie widzi problemu z łączeniem swoich dwóch skrajnych osobowości.

W chrześcijaństwie nikt nie zabrania ci być gwiazdą rocka. Ludzie mają bardzo wypaczone poglądy dotyczące chrześcijaństwa. Uważają, że jesteśmy konserwatywni, ciągle się modlimy i nigdy nie robimy nic złego. To tak nie wygląda.

Zobacz też: Alistair Coop De Ville, czyli Alice Cooper w serialu Disney Channel 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.