Alistair Coop De Ville, czyli Alice Cooper w serialu Disney Channel
27.06.2019 10:48
Alistair Coop De Ville, czyli Alice Cooper w serialu Disney Channel Fot. kadr z wideo

Wokalista Alice Cooper wystąpił w serialu Disney Channel. Kim jest Alistair Coop De Ville, w którego się wciela i jaką rolę odgrywa w produkcji?

Słynny rockowy wokalista, Alice Cooper, wystąpił jako gościnna postać w jednym z animowanych seriali Disney Channel. W rozmowie z Entertainment Weekly, wyjawił kim jest odgrywany przez niego Alistair Coop De Ville oraz jaką rolę odegrał w odcinku z jego udziałem.

Alice Cooper w serialu Disney Channel

Muzyk pojawi się w jednym z odcinków serialu "Mickey and the Roadster Racers". Wciela się w on w bohatera imieniem Alistair Coop De Ville, który jest starym przyjacielem wujka Goofy'ego, a przy okazji poszukiwaczem skarbów. Co ciekawe, odgrywana przez Coopera postać (dla odmiany) wcale nie jest czarnym charakterem.

To zabawne, że wpadli na pomysł z wężem wychodzącym z mojego kapelusza. I jest to postać, która absolutnie nikomu nie zagraża. Zazwyczaj, gdy występuję w filmach lub serialach, wcielam się właśnie w złoczyńców. Dlatego uważam, że to fajne choć raz nie być czarnym charakterem.

Odcinek zatytułowany "Goof Quest", w którym pojawi się Alice Cooper, ukaże się 5 lipca 2019 roku na kanale Disney Channel.

Jeśli chcecie wiedzieć, którzy muzycy mają na koncie cameo w serialach telewizyjnych oraz, jaki zespół wystąpił w jednym z odcinków "Gry o tron", zapraszamy do artykułów naszego autorstwa. Na naszej stronie znajdziecie również zestawienie najlepszych seriali animowanych przeznaczonych dla dorosłych widzów.

Zobacz też: Alice Cooper był niańką Keanu Reevesa. Jak aktor wspomina te czasy?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.