Alistair Coop De Ville, czyli Alice Cooper w serialu Disney Channel

27.06.2019 10:48
Foto: kadr z wideo|undefined Fot. kadr z wideo

Wokalista Alice Cooper wystąpił w serialu Disney Channel. Kim jest Alistair Coop De Ville, w którego się wciela i jaką rolę odgrywa w produkcji?

Słynny rockowy wokalista, Alice Cooper, wystąpił jako gościnna postać w jednym z animowanych seriali Disney Channel. W rozmowie z Entertainment Weekly, wyjawił kim jest odgrywany przez niego Alistair Coop De Ville oraz jaką rolę odegrał w odcinku z jego udziałem.

Alice Cooper w serialu Disney Channel

Muzyk pojawi się w jednym z odcinków serialu "Mickey and the Roadster Racers". Wciela się w on w bohatera imieniem Alistair Coop De Ville, który jest starym przyjacielem wujka Goofy'ego, a przy okazji poszukiwaczem skarbów. Co ciekawe, odgrywana przez Coopera postać (dla odmiany) wcale nie jest czarnym charakterem.

To zabawne, że wpadli na pomysł z wężem wychodzącym z mojego kapelusza. I jest to postać, która absolutnie nikomu nie zagraża. Zazwyczaj, gdy występuję w filmach lub serialach, wcielam się właśnie w złoczyńców. Dlatego uważam, że to fajne choć raz nie być czarnym charakterem.

Odcinek zatytułowany "Goof Quest", w którym pojawi się Alice Cooper, ukaże się 5 lipca 2019 roku na kanale Disney Channel.

Jeśli chcecie wiedzieć, którzy muzycy mają na koncie cameo w serialach telewizyjnych oraz, jaki zespół wystąpił w jednym z odcinków "Gry o tron", zapraszamy do artykułów naszego autorstwa. Na naszej stronie znajdziecie również zestawienie najlepszych seriali animowanych przeznaczonych dla dorosłych widzów.

Zobacz też: Alice Cooper był niańką Keanu Reevesa. Jak aktor wspomina te czasy?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.