04.10.2019 11:59

Alter Bridge pokazał klip do "Dying Light" [WIDEO]

Sprawdźcie, jak brzmi nowy singiel od Alter Bridge.

Alter Bridge
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

18 października 2019 ukaże się najnowszy album Alter Bridge zatytułowany "Walk The Sky" - będzie to szósta studyjna płyta zespołu, którą wyprodukował Michael „Elvis“ Baskette. Dotychczas poznaliśmy takie kompozycje, jak m.in. "In The Deep", "Take The Crown", jak również "Wouldn't You Rather".

Alter Bridge pokazał klip do "Dying Light" [WIDEO]

Wraz ze zbliżającą się premierą krążka poznaliśmy kolejną, już piątą kompozycję "Dying Light". Lyric video do tej piosenki stworzył współpracownik grupy, Dan Sturgess. Posłuchajcie, jak prezentuje się materiał z nadchodzącej płyty Alter Bridge:

Alter Bridge
Alter Bridge
Przeczytaj także Alter Bridge zagrał akustycznie nowy singiel "Wouldn't You Rather" [WIDEO]

Alter Bridge zagra w Polsce w 2019

Zespół gra obecnie trasę po Stanach i w ramach tej trasy Alter Bridge występuje u boku Skillet. Europejska trasa koncertowa Walk The Sky Tour odbędzie się w listopadzie i grudniu 2019, a kapeli towarzyszyć będą takie formacje jak Shinedown, Sevendust (tylko koncerty w Anglii) oraz The Raven Age (wszystkie daty z wyłączeniem Wielkiej Brytanii).

Zespół przyjedzie do Warszawy 23 listopada 2019 roku. Alter Bridge wystąpi w Hali Bemowo, a bilety są już dostępne do nabycia. Ceny wejściówek wahają się w granicach od 240 do 260 złotych.

Zobacz także: Myles Kennedy wyjaśnia, czym nowy album Alter Bridge różni się od poprzednich

Tagi: Rock News Alter Bridge