13.09.2019 10:07

Alter Bridge udostępnił nowy singiel i teledysk. Jak brzmi "In The Deep"?

Alter Bridge nie zwalnia tempa. Kapela opublikowała nową piosenkę, która zapowiada nadchodzącą płytę zespołu. 

Alter Bridge
fot. kadr z wideo Alter Bridge: "Words Darker Than Their Wings" Live At The Royal Albert Hall (OFFICIAL VIDEO)

Alter Bridge nagrał 5 studyjnych płyt. Dyskografię zespołu zamyka "The Last Hero". Płyta została wydana 7 października 2016 roku. Teraz fani z niecierpliwością czekają na kolejne wydawnictwo od grupy. Najnowszym krążkiem będzie "Walk The Sky". Na płycie znajdą się utwory, których teksty zostały napisane przez Marka Tremontiego i Mylesa Kennedy'ego - to będzie wyróżniać nową płytę od poprzednich. Zespół wydał już kilka singli, które dają nam przedsmak tego, co znajdzie się na "Walk The Sky". Teraz Alter Bridge przychodzi do nas z kolejnym utworem.

Alter Bridge udostępnił nowy singiel i teledysk. Jak brzmi "In The Deep"?

12 września 2019 roku muzycy opublikowali singiel i wideo do utworu "In The Deep". Mark Tremonti uznał, że nagrania, które znajdą się na nowej płycie są jak filmy Johna Carpentera. Według gitarzysty można wyłapać w nagraniach oldschoolowy styl. Zgadzacie się z gitarzystą?

"Walk The Sky" będzie mieć swoją premierę 18 października 2019 roku. Na płycie pojawi się 14 utworów.

Alter Bridge w Polsce 2019

Alter Bridge po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Kapela przyjedzie do Warszawy 23 listopada 2019 roku. Zespół wystąpi w Hali Bemowo, a bilety są już dostępne do nabycia. Ceny wejściówek wahają się w granicach od 240 do 260 złotych.

Zobacz także: Alter Bridge zagra koncert w Polsce w 2019  

Tagi: Mark Tremonti Myles Kennedy Alter Bridge