09.09.2019 16:28

Alter Bridge zagrał akustycznie nowy singiel "Wouldn't You Rather" [WIDEO]

Zespół zagrał minikoncert i wykonał m.in. singiel z nadchodzącej płyty "Walk the Sky".

Alter Bridge
foto: kadr z wideo

Alter Bridge wyda 18 października 2019 nowy album "Walk the Sky". Płyta powstała na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy'ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół i w ten sposób narodził się "Walk The Sky". Dotychczas z nowej płyty poznaliśmy utwory "Pay No Mind" oraz "Wouldn't You Rather" i właśnie ten kawałek Alter Bridge wykonał akustycznie w niemieckim radiu Star FM.

Alter Bridge zagrał akustycznie nowy singiel "Wouldn't You Rather"

Podczas akustycznego występu Alter Bridge zaprezentował również utwór "In Loving Memory" z płyty "One Day Remains". Jak obie kompozycje prezentują się w wersji bez prądu?

Alter Bridge
Alter Bridge
Przeczytaj także Alter Bridge udostępnił nowe wideo z nadchodzącego albumu "Walk The Sky"

Alter Bridge zagra koncert w Polsce w 2019

Jeżeli chcecie przekonać się, jak najnowszy materiał brzmi na żywo, to już niebawem tego się dowiemy. Europejska trasa koncertowa Walk The Sky Tour wystartuje w listopadzie 2019 i Alter Bridge wystąpi 23 listopada 2019 w warszawskiej Hali Bemowo. W roli gości na trasie wystąpią także Shinedown oraz The Raven Age. Bilety są dostępne w cenach 240 złotych w przedsprzedaży oraz 260 złotych w dniu koncertu.

Zobacz także: Myles Kennedy wyjaśnia, czym nowy album Alter Bridge różni się od poprzednich

Tagi: Rock News Alter Bridge