11.12.2017 16:35

Amazon Music Unlimited oczaruje Polaków? Nowa usługa dla fanów muzyki dostępna w naszym kraju

Użytkownicy serwisów streamingowych teraz mają kolejną możliwość słuchania swoich ulubionych kawałków.

Amazon Music Unlimited oczaruje Polaków? Nowa usługa dla fanów muzyki dostępna w naszym kraju
foto: materiały prasowe

Pomimo powrotu do łask płyt winylowych sporo osób wybiera serwisy streamingowe. Ci, którzy lubią korzystać ze streamingu i przy tym nie chcą wydać dużo pieniędzy na pewno zainteresują się nową opcją w Amazon Music, która prezentuje się interesująco pod względem finansowym.

W Amazon Music Unlimited mamy do dyspozycji 40 milionów utworów. Oferta dostępna jest na aplikację dla Windowsa, Androida oraz macOS, jak również współpracuje z samochodowymi nakładkami CarPlay oraz Android Auto. W Polsce aplikacja na iOS jeszcze się nie ukazała.

Użytkownik może wybrać kilka abonentów - najtańszy przeznaczony jest tylko dla głośników Echo i zapłacimy za niego 8,5 złotych. Jest to zatem opcja dla osób, które słuchają muzyki stacjonarnie. Kolejne poprzeczki cenowe to 17 złotych dla pojedynczego użytkownika oraz 25 złotych dla maksimum 6 osób (pakiet rodzinny). Jeżeli chodzi o brzmienie to muzyka strumieniowana jest z przepustowością 256 kB/s.

Amazon oczywiście kusi melomanów tym, że pierwszy miesiąc jest darmowy, mamy zatem możliwość przetestowania tej opcji zanim zdecydujemy się na Amazon Music Unlimited. Co więcej dzięki integracji z asystentką Alexa użytkownik może głosowo sterować odtwarzaczem, przy czym komendy muszą być wydawane po angielsku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News