28.11.2018 15:20

Amerykański YouTuber: Czy Agnieszka Chylińska to polski Rammstein?

YouTuber przesłuchał kilka polskich piosenek i szczególnie spodobał się mu utwór "Winna" Agnieszki Chylińskiej.

amerykański YouTuber zachwyca się Chylińską
foto: kadr z wideo

Polska może pochwalić się zespołami, które odniosły sukces za granicą i są rozpoznawalne. Na listy Billboardu trafiły takie kapele, jak Behemoth czy Decapitated, również Riverside czy Tides From Nebula mają sporo fanów poza granicami naszego kraju.

Reszta sceny muzycznej jest raczej mało znana dla przeciętnego słuchacza. Polską muzykę postanowił jednak przybliżyć amerykański YouTuber Brian Velez, który nagrał 2 wideo z tego, jak przesłuchuje polską muzykę, m.in. Sylwię Grzeszczak, Taconafide, Dawida Podsiadło czy Agnieszkę Chylińską.

Amerykański YouTuber przesłuchał polską muzykę

Chłopak trafił na utwór Agnieszki Chylińskiej "Winna" i gdy tylko usłyszał ostre gitary zaczął się zastanawiać czy to polska wersja Rammsteina. YouTuber był pod wrażeniem tego utworu i stwierdził, że Chylińska to babska wersja Rammsteina połączonego z Marilynem Mansonem. Amerykanin podkreślił, że piosenka szybko wpada w ucho i chociaż nie rozumie ani jednego słowa, to Chylińska wydaje się być bardzo autentyczna.

Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej

Wokalistka odeszła już od tak ostrych brzmień, chociaż jej najnowszy singiel "Mam zły dzień" jest rockowym numerem, który powinien spodobać się jej fanom. Wokalistka wydała swój nowy album "Pink Punk" 26 października 2018 i stał się on następcą "Forever Child".

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Agnieszka Chylińska