11.12.2018 20:47

Amerykański YouTuber przesłuchał utwór "Początek". Co sądzi o hymnie Męskiego Grania 2018?

Jak vloger skomentował piosenkę Zalewskiego, Podsiadły i Korteza? Jego nieznajomość języka polskiego mocno Was rozbawi.

YouTuber ocenia Męskie Granie
foto: kadr z wideo

W internecie można znaleźć sporo ciekawych piosenek z różnych zakątków Ziemi. YouTuberzy często sięgają po najróżniejsze nagrania i chętnie je komentują nagrywając swoje reakcje. Im bardziej charyzmatyczny YouTuber tym lepiej, bo internet nie lubi nudy. Amerykański vloger Brian Velez nagrywa filmiki, w których prezentuje widzom m.in. swoje reakcje na polską muzykę. 

Amerykański YouTuber ocenił Męskie Granie 2018

Vloger zapoznał się już z twórczością m.in. grup Behemoth czy Luxtorpedy, a Agnieszkę Chylińską nazwał nawet polskim Rammsteinem. Najwidoczniej polska muzyka przypadła mu bardzo do gustu, bo YouTuber zdecydował się na nagranie kolejnego wideo, w którym tym razem przedstawił utwór "Początek" projektu Męskie Granie Orkiestra. 

YouTuber już od pierwszych minut nagrania zaczął kołysać się w rytm muzyki i rozpoznał nawet Dawida Podsiadłę, którego piosenki przesłuchał poprzednim razem. Vloger stwierdził, że jest fanem jego wokalu. Niestety nazwiska pozostałych muzyków mu umknęły i pomyślał, że Krzysztof Zalewski nazywa się... Męskie Granie.

Zobaczcie nagranie YouTubera od 4:25 minuty wideo:

Płyta "Męskie Granie 2018"

Projekt Męskie Granie cieszy się co roku dużym zainteresowaniem. Fani imprezy mogą ponownie posłuchać swoich ulubionych artystów za sprawą składanki "Męskie Granie 2018". Wydawnictwo ukazało się 16 listopada 2018 i składa się z dwóch płyt. Na składance pojawiły się m.in. nagrania projektu Organka zatytułowanego ONA czy piosenki Zalewskiego, Comy oraz Kazika.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Męskie Granie