13.01.2015 17:12

„Anal Of Death” ku przestrodze żarłoków

Nie, nie promujemy porno musicalu ze scenami, w których aktorzy okładają się jedzeniem w rytm hitu Slayera. To tylko cover o tym, czego nie jeść...

„Anal Of Death” ku przestrodze żarłoków
foto: kadr z wideo

I co mądrale? Przeprowadzając dogłębną analizę historii muzyki od pierd metalu do żyd metalu, wcale nie przesadziliśmy. Mamy dowód na to, że nasze muzyczne rozważania mają najprawdziwszy sens.

Kochani, pierd metal rozwija swe oblicze, przekraczając najśmielsze oczekiwania... Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że nowy gatunek to post pierd metal. A raczej hand pierd metal, bo tym razem to dłonie są tu instrumentem prowadzącym. Na szczęście. Posłuchajcie tego dzieła!

Przeróbka Slayera nie jest jedynym hitem formacji, która nazywa się State Of The Fart. Resztę twórczości zespołu możecie znaleźć na tej stronie internetowej. Chłopaki twierdzą, że „metal jeszcze nigdy nie śmierdział tak wspaniale”... Klasyczne brzmienie i technikę handfartingu można mistrzowsko wykorzystać grając także kawałki Iron Maiden. Oto cover utworu „The Trooper”.

I co, wiecie już czego nie jeść, by nie nabawić się później złowieszczych hemoroidów? A może zapragnęliście zostać gwiazdami rocka i zaimponował Wam styl zwany hand fartingiem? Mamy dla Was dokładną instrukcję, jak zostać wirtuozem „pierdzącej ręki”.

To takie dobre, kiedy pomyślicie sobie, że jednak coś w życiu jest w stanie Was zaskoczyć... Jak mogliśmy się spodziewać, że handfarting to taka popularna dziedzina...? Nowo odkryty przez nas gatunek muzyczny sprawia nawet, że modlitwa wcale nie musi być nudna!

Holy+hand+fart+jesus_8bac44_4873647

Amen.

Magda Słomka
Tagi: Duperele Slayer