Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aleksandra Degórska
23.04.2018 11:01
Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot. kadr z wideo

W najnowszym odcinku aktor zagrał znanego bluesmana i wykonał piosenkę „Kiedy byłem małym chłopcem”. Czy jego występ wypadł przekonująco?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo znane osobowości muszą pokazać swoje aktorskie i wokalne możliwości wcielając się w nietypowe role. Uczestnicy zostają ucharakteryzowani na znanych muzyków i muszę naśladować ich ruchy oraz styl śpiewu. Wszystko po to, żeby mocno przypominać gwiazdy sceny i zachwycić jury oraz widownię swoimi występami.

W najnowszym odcinku programu nie zabrakło również bluesowego akcentu. Aktor Andrzej Młynarczyk udawał tym razem Tadeusza Nalepę i wykonał znany utwór „Kiedy byłem małym chłopcem”. Kawałek grupy Breakout pochodzi z albumu Blues wydanego w 1971 roku.

Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Chociaż utwór ukazał się naprawdę dawno, to kolejne pokolenia znają i lubią ten numer. Piosenka okazała się być ponadczasowym hitem, z którym może każdy się utożsamić. Zobaczcie, czy Młynarczykowi dobrze wcielił się w Tadeusza Nalepę:

Rockowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W popularnym programie telewizyjnym nieraz fani mogli podziwiać uczestników, którzy wcielali się w takie role, jak Freddie Mercury, Till Lindemann z grupy Rammstein, James Hetfield, czy Bruce Dickinson. Niełatwym zadaniem było również udawanie Micka Jonesa z The Clash, Muńka czy Organka.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.