Andrzej Nowak (TSA): Wyprzedziliśmy epokę [VIDEO]

Magda Słomka
27.05.2015 11:33
Andrzej Nowak (TSA): Wyprzedziliśmy epokę [VIDEO] Fot. kadr z wideo

Płyta „Proceder” ukazała się po latach we wznowionej wersji. Andrzej Nowak i Stefan Machel byli gośćmi Tomasza Kasprzyka w programie „Kasprologia”. Co powiedzieli o krążku?

Wznowiona wersja albumu „Proceder”, który był nieosiągalny na rynku od wielu lat, jest dostępna od 22 maja 2015 roku. Krążek pierwotnie ukazał się 5 kwietnia 2004 roku. Była to pierwsza płyta TSA od 12 lat. Znajdowała się wśród najlepiej sprzedających się krążków w tamtym okresie, następnie na długie lata zniknęła z półek sklepowych.

Producentem albumu jest Stefan Machel, gitarzysta kapeli. Muzyk w programie „Kasprologia” opowiedział o procesie powstawania i nagrywania płyty. Posłuchajcie!

Machel na pytanie czy muzycy zdecydują się grać na koncertach płytę „Proceder” od początku do końca, odpowiedział:

To by było wyzwanie! Powstał taki pomysł, bo niektóre zespoły wydają płytę i jadą po całości. My jeszcze tego nie robiliśmy, musimy trochę popracować i chciałbym zagrać tę płytę od A do Z, łącznie z tym bonusem na końcu...

Artyści zapowiedzieli, że mają zamiar odświeżyć pozostałe płyty TSA i wydać je w wersji analogowej. Co z nowym studyjnym albumem zespołu? Według Stefana Machela: „taka płyta będzie”. Andrzej Nowak dodał:

... w swoim czasie.

Nowak opowiedział nieco o tym, w jaki sposób będzie nagrywać kolejny krążek i jak brzmi dla niego „Proceder” po latach, kiedy dokładnie wsłuchał się w tekst i muzykę...

Lato coraz bliżej, a TSA nie zwalnia tempa... Jak wyglądają idealne wakacje 2015 według Andrzeja Nowaka?

Ja chcę grać. Mi się dobrze gra, świetnie czuję się na scenie, świetnie czuję się wśród publiczności. Dla mnie to są najlepsze wakacje, jakie można sobie tylko wymarzyć.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak „dobrze się gra” Nowakowi i pozostałym członkom TSA, możecie wybrać się na koncerty kapeli w ramach letniej trasy:

29.05.2015 - Złotoryja

05.06.2015 - Krynica Zdrój

06.06.2015 - Kozy k. Bielska-Białej

07.06.2015 - Opole

13.06.2015 - Polkowice

27.06.2015 - Pułtusk

11.07.2015 - Radawa

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.