Angus Young wystąpił na jednej scenie z Guns N' Roses

Aleksandra Degórska
13.02.2017 11:09
Angus Young wystąpił na jednej scenie z Guns N' Roses Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Kolejny raz fani mogli zobaczyć muzyków dwóch wielkich kapel na jednej scenie i to podczas kilku koncertów w Sydney. Obejrzyjcie nagrania z tego wydarzenia.

Miłośnicy Gun N' Roses mogli już podziwiać Angusa Younga podczas koncertu amerykańskiej kapeli. Gitarzysta dołączył do formacji 16 kwietnia 2016 roku podczas festiwalu Coachella. Artyści wykonali wówczas „Riff Raff” i „Whole Lotta Rosie” z repertuaru AC/DC.

Koncertowa machina Guns N' Roses cały czas brnie do przodu i 10 oraz 11 lutego 2017 roku kapela zawitała do Sydney. Już wcześniej pojawiły się plotki, że na tych koncertach Guns N' Roses zagra Angus Young i tak też się stało. Na obu występach muzycy wykonali razem „Riff Raff” oraz „Whole Lotta Rosie”.

Posłuchajcie nagrań z pierwszego koncertu:

Tak natomiast artyści zaprezentowali się następnego dnia:

Jak więc widać przyjaźń kwitnie między kapelami, zapewne fakt, że Axl Rose pełnił funkcje wokalisty AC/DC mocno wpłynął na stosunki między zespołami.

Duff McKagan napisał wpis na swoim koncie na Twitterze, że gdy zespół przyleciał do Sydney został przywitany właśnie przez Angusa Younga. Natomiast Fernando Lebeis, który należy do ekipy menedżerskiej Guns N' Roses pochwalił się zdjęciem bukietu kwiatów z podpisem od gitarzysty AC/DC i jego żony „Witamy w Sydney!”

Jak oceniacie wspólne występy Angusa Younga z Guns N' Roses?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.