Zobacz animowany klip do utworu Freddiego Mercury'ego, w którym pokazano walkę z AIDS

06.09.2019 11:29
Zobacz animowany klip do utworu Freddiego Mercury'ego, w którym pokazano walkę z AIDS Fot. Rex features/EAST NEWS

Klip do "Love Me Like There's No Tomorrow" promuje nadchodzący box z twórczością frontmana Queen.

11 października 2019 ukaże się wyjątkowy box z twórczością Freddiego Mercury'ego. "Never Boring" to 5-płytowy zestaw, w którym znajdzie się wyselekcjonowany wybór muzyki, grafiki i wypowiedzi Mercury'ego. W tym wydawnictwie pojawi się m.in. piosenka "Time Waits For No One", którą opublikowano dopiero 30 lat po jej powstaniu. Utwór został nagrany w 1986 roku przez Freddiego Mercury'ego, jako propozycja do albumu musicalu "Time" Dave'a Clarka.

Animowany klip do utworu Freddiego Mercury'ego "Love Me Like There’s No Tomorrow" [WIDEO]

W związku z nadchodzącą premierą specjalnego boxu oraz 73. urodzin Freddiego Mercury'ego, w sieci pojawił się animowany teledysk do piosenki "Love Me Like There’s No Tomorrow". Utwór znalazł na pierwszym solowym krążku Freddiego zatytułowanym "Mr. Bad Guy" z 1985. Teledysk stworzyli Esteban Bravo i Beth David. Postanowili nawiązać do historii choroby wokalisty Queen, który miał AIDS. W klipie pokazano miłość między białymi krwinkami, jedna z nich umiera z powodu wirusa. Wraz z premierą klipu zachęcono fanów Queen i Freddiego do wspierania The Mercury Phoenix Trust - organizacji walczącej z AIDS.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten wzruszający klip:

Przeczytaj także

Ukaże się książka z cytatami Freddiego Mercury'ego i wcześniej niepublikowanymi wywiadami

5 września 2019 pojawi się książka "Freddie Mercury: A Life, In His Own Words", w której pojawią się wcześniej niepublikowane fragmenty wywiadów Freddiego. W porównaniu do poprzedniej wersji książki z 2006 roku, nowe wydawnictwo zawierać będzie aż 8000 więcej słów Freddiego. Na razie nie wiadomo, czy książka zostanie wydana w polskiej wersji językowej.

Zobacz także: Deepfake ożywił Freddiego Mercury'ego, który zagrał w serialu "Mr. Robot" [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.