26.01.2015 16:49

Animowany klip od Napalm Death!

Premiera kolejnego krążka Napalm Death już 27 stycznia 2015 roku. Tuż przed nią muzycy zrobili nam niezłą niespodziankę - obejrzyjcie nowy teledysk kapeli!

Animowany klip od Napalm Death!
foto: kadr z wideo

„Smash A Single Digit” to ujawniona trzecia piosenka, pochodząca z piętnastego studyjnego krążka „Apex Predator - Easy Meat”. Wcześniej mieliśmy już okazję posłuchać „Cesspits” (po polsku: dół kloaczny) oraz „How The Years Condemn”.

Obejrzyjcie nowy klip grupy Napalm Death!

Teledysk został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Michaela Panduro, który ma na koncie współpracę z takimi kapelami, jak Cephalic Carnage, Saint Vitus i Job For A Cowboy. Macie ochotę na parę ciekawostek?

Wideo składa się z 1093 unikalnych rysunków stworzonych przez artystę Lisbeta Fredslunda. 225 z nich to rysunki twarzy wokalisty Napalm Death, Marka „Barneya” Greenwaya. Co sądzi o klipie jego główny bohater?

"

Nie mógłbym być szczęśliwszy dzięki klipowi do kawałka „Smash A Single Digit”. (...) Myślę, że Michael Panduro i jego zespół stworzyli prawdziwe dzieło sztuki i według mnie ogólny styl zapowiada naprawdę fajne artystyczne możliwości Napalm Death, które być może wykorzystamy ponownie w przyszłości. "

„Apex Predator - Easy Meat” będzie dostępny w formatach:

  1. Jewel Case CD z 20-stronicową książeczką (14 utworów)
  2. Cyfrowym (14 utworów)
  3. 180-gramowy longplay z dwustronnym plakatem w rozmiarze A2, arkuszem z tekstami piosenek i jednym bonusowym kawałkiem – „Critical Gluttonous Mass” (15 utworów)
  4. Limitowana edycja Mediabook CD z rozszerzoną, 40-stronicową broszurą, naklejkami i trzema bonusowymi kawałkami – „What Is Past Is Prologue”, „Oh So Pseudo” i „Clouds Of Cancer / Victims Of Ignorance” (17 utworów)
  5. Digipak CD z 24-stronicową książeczką i jednym bonusowym kawałkiem „Oh So Pseudo” – dostępny tylko w Ameryce Północnej! (15 utworów)
  6. Limitowana kaseta w kolorze czerwonym z jednym bonusowym utworem – „Critical Gluttonous Mass” (15 utworów)
  7. Limitowany box wysyłkowy w ilości 1000 egzemplarzy na świecie. Zawartość: Mediabook CD z rozszerzoną, 40-stronicową broszurą, naklejkami i trzema bonusowymi kawałkami – „What Is Past Is Prologue”, „Oh So Pseudo” i „Clouds Of Cancer / Victims Of Ignorance”, kasetowe wydanie albumu z jednym dodatkowym utworem, ekskluzywna czapka Napalm Death, dwustronny plakat w rozmiarze A3 i torba z trzema przypinkami

Nieźle! Jak podoba Wam się klip?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Napalm Death