Anna Rusowicz udawała Roberta Gawlińskiego w talent show. Posłuchaj jej "Bohemy" [WIDEO]

05.04.2022 14:51
Anna Rusowicz Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Jak z piosenką Wilków poradziła sobie Anna Rusowicz, która musiała udawać Roberta Gawlińskiego?

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie przestaje nas zadziwiać. Kobiety udają mężczyzn i odwrotnie, gwiazdy disco polo śpiewają rockowe hity, mało znani aktorzy nagle okazują się naprawdę dobrymi wokalistami. Dzieje się i nie ma nudy. W ostatnim odcinku programu Annie Rusowicz kolejny raz trafiła się męska rola.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16: Anna Rusowicz udawała Roberta Gawlińskiego z grupy Wilk [WIDEO]

Tym razem wokalistka wcieliła się w Roberta Gawlińskiego i zaśpiewała piosenkę Wilków "Bohema". Zawsze takie zadanie dla kobiety jest bardzo trudne i Rusowicz nie ma szczęścia w programie, bo często losuje właśnie męskie role. Posłuchajcie, jak w ostatnim odcinku wypadła Ania:

Wielu internautom spodobał się ten występ, chociaż oczywiście podkreślają, że wokalnie było to bardzo trudne zadanie dla Rusowicz. Widzowie liczą, że Rusowicz będzie mogła bardziej  się popisać przy okazji następnej, kobiecej roli.

Polecamy

Podczas 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło rockowych występów. Zobaczyliśmy już sobowtórów Freddiego Mercury'ego i Jamesa Hetfielda. Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach również usłyszymy trochę mocniejszego brzmienia.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.