30.07.2015 12:37

Annihilator i samobójcze społeczeństwo

Kanadyjscy thrashowcy z Annihilatora wydają swój 15. studyjny album „Suicide Society”. Wydawnictwo promuje utwór tytułowy, do którego możemy już zobaczyć teledysk.

Annihilator i samobójcze społeczeństwo
foto: kadr z wideo

Tak jak zwykle to miało miejsce za kompozycje odpowiada gitarzysta, Jeff Waters. On nagrał partie wokalu, gitary, basu, zajął się też produkcją i masteringiem krążka. O wynikach jego pracy będziemy się mogli przekonać 18 września 2015 roku, kiedy to „Suicide Society” trafi na sklepowe półki.

Będzie to dwupłytowy album - drugi z krążków będzie zawierać materiał koncertowy oraz komentarze do wszystkich dziewięciu premierowych numerów. W oczekiwaniu na premierę możecie zobaczyć klip do otwierającego wydawnictwo utworu, który był kręcony we wschodnich Niemczech.

Frontman zespołu, Jeff Waters, wyjaśnia znaczenie kawałka:

"

Oryginalnie był to kolejny, zwykły temat do poruszenia, jednak kiedy do tego usiadłem szybko się w to zaangażowałem. To dyskusja na temat tego kim jesteśmy jako gatunek ludzki, co uczyniliśmy i robimy, o planecie i życiu na niej. Muzycznie mamy do czynienia z groovem i riffami, których nie dało się wcześniej słyszeć w moich kompozycjach. "

Jeff Waters na płycie został wsparty przez Mike'a Harshawa za bębnami, który jest w zespole od czterech lat, wracającego po długiej przerwie basistę Cama Dixona oraz gitarzystę Aarona Homma, który jest nowym członkiem kapeli.

Na „Suicide Society” znajdą się również takie kompozycje, jak agresywny, thrashowy „My Revenge”, który przywołuje szkołę gry znaną z 1985 roku, czy też „Creepin’ Again”, który ma udowadniać to, jak dobrym technicznie muzykiem jest Waters.

Prezentujemy Wam okładkę wydawnictwa i spis utworów:

annihilator

Tracklista:

CD1

 1. Suicide Society 
 2. My Revenge
 3. Snap 
 4. Creepin' Again
 5. Narcotic Avenue
 6. The One You Serve
 7. Break, Enter
 8. Death Scent
 9. Every Minute

CD2

 1. Deadlock
 2. Set the World on Fire
 3. Knight Jumps Queen
 4. Ambush
 5. Never, Neverland
 6. Time Bomb
 7. Smear Campaign
 8. Carnival Diablos
 9. Reduced To Ash
 10. I Am In Command

Jak Wam się podoba nowy utwór Annihilatora?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Annihilator