30.12.2015 14:44

Annihilator wyda akustyczne wydawnictwo

Nie jest to jedyna niespodzianka, jaką szykuje zespół, bowiem kapela zaplanowała szereg nowych wydawnictw. Jak wyglądają plany na przyszłość grupy?

Annihilator wyda akustyczne wydawnictwo
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl; Mistrz grafiki

Zespół zdradził, że przedłużył kontrakt z wytwórnią UDR Music na dwa studyjne krążki. Tym samym kolejne lata będą bardzo pracowite dla muzyków, a ich dyskografia płyt urośnie do 17 krążków.

To jeszcze nie wszystko, co muzycy przygotowali dla swoich fanów. Annihilator zamierza bowiem wydać pierwszy pełnometrażowy zapis koncertu na Blu-ray. Najprawdopodobniej zostanie on zarejestrowany w Niemczech w kwietniu 2016 roku.

Waters już zapowiada, że będzie to nie lada gratka dla wielbicieli zespołu:

"

To będzie bardzo wyjątkowe wydarzenie dla fanów, jako że omawiamy wszystkie sposoby, by tak właśnie było. "

Kapela ma również w planach jeszcze jedno koncertowe akustyczne wydawnictwo, co zapewne jest sporym zaskoczeniem dla fanów:

"

W akustyczne show zostanie zaangażowanych 6 muzyków, ale zastanawiamy się nad wykonaniem tego na żywo w moim studiu nagraniowym w Ottawie. "

Posłuchajcie, jak kapela prezentuje się w takiej wersji:

Jak na razie nie znamy dokładnych dat, ani nazw tych wydawnictw. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie wyczekiwać nowego materiału od zespołu.

Annihilator w przyszłym roku wybierze się w trasę koncertową po Europie obejmującą takie kraje, jak chociażby Rosja, Dania czy Niemcy.

Ostatni studyjny krążek kapeli „Suicide Society” ukazał się we wrześniu 2015 roku. Jeff Waters, który jest jedynym stałym członkiem zespołu, na tym krążku powrócił do obowiązków głównego wokalisty.

Waters tak ostatnio wypowiadał się na temat opuszczenia szeregów kapeli przez dotychczasowego wokalisty:

"

Dave Padden odszedł w grudniu 2014 roku z zespołu, twierdząc, że ma dosyć tras koncertowych i tego, że jest daleko od domu. Podziękowałem mu za 11 lat w kapeli. Podsumowując, Annihilator i ja jesteśmy znani z tego, że się nigdy nie poddajemy, wydając czasem nawet coś lepszego od wcześniejszych propozycji – tak jest niezaprzeczalnie z „Suicide Society”. "

Sprawicie sobie nowe wydawnictwa od Annihilatora?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Annihilator