Anthrax nadaje ze studia!
Magda Słomka
06.03.2015 16:28
Anthrax nadaje ze studia! Fot. materiały prasowe

Muzycy po raz kolejny wzięli się na poważnie za nagrywanie 11. krążka. Obejrzyjcie ich raport ze studia nagraniowego!

Anthrax obecnie przebywa w Los Angeles wraz z producentem, Jayem Rustonem. Kapela ma zamiar nagrać następcę „Worship Music” wydanego w 2011 roku. Muzycy od kilku miesięcy komponują i nagrywają nowe kawałki - planują to robić jeszcze przez kolejnych kilka tygodni. Niezatytułowany dotąd 11. studyjny album ma ukazać się pod koniec 2015 roku. Artyści nie chcą deklarować konkretnej daty, by nie czuć presji.

Zobaczcie, jak idzie im rejestrowanie długo wyczekiwanego krążka!

Co o postępach w pracy artystów powiedział perkusista, Charlie Benante?

Scott i ja mamy taką chemię, która działa nawet wtedy, gdy nie wiemy, że tak jest. Pracuję nad kawałkiem, wtedy on przesyła mi riff, który idealnie pasuje do mojej części. Kocham takie szczęśliwe wypadki. Kiedy przebywasz z kimś tak długo jak my ze sobą, zaczynasz myśleć i poruszać się tak samo jak pozostałe osoby.

Kapela jak dotąd ustaliła sześć kawałków, które na pewno znajdą się na nowym krążku. Są to między innymi „The Battle Chose Us”, „You Gotta Believe” oraz „The Evil Twin”.

anthrax twitter1
anthrax twitter2

Jak będzie brzmieć płyta?

Jesteśmy na tej samej ścieżce muzycznej, na której byliśmy z naszym poprzednim albumem. Niektóre kawałki są nawet bardziej agresywne. Trzy lub cztery są raczej thrashowe, w tym taki, który jest jednym z najszybszych, jakie zagraliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Kiedy skończyliśmy te numery, krzyknęliśmy: „Cholera, to jest wspaniałe. Idźmy w tę stronę!”. Kolejna piosenka, nad którą pracujemy będzie miała 6 minut długości i zabierze Was w daleką muzyczną podróż.

Byleby tylko Scott Ian nie powstał z martwych jako zgniły umarlak w serialu „The Walking Dead”, a płyta zapewne ukaże się szybciej! :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.