AntyPoezja: Zenek Kupatasa recytuje „Nasz Disneyland” zespołu Papa Dance

Justyna Kierzkowska
18.02.2016 10:34
AntyPoezja: Zenek Kupatasa recytuje „Nasz Disneyland” zespołu Papa Dance Fot. Antyradio.pl

Na prośbę Antyradio.pl wokalista zespołu Kabanos przedstawił swoją wyjątkową interpretację utworu grupy Papa Dance. Sprawdźcie, jak sprawdził się w nowym repertuarze!

„Mona Lisą byłaś mi, marzyłem tylko o tooobie...”. Nawet jeśli nie jesteście fanami polskiego new romantic, to bez wątpienia ten fragment obił się Wam o uszy. Dlatego też przy okazji wizyty Zenka Kupatasy w redakcji Antyradio.pl i wywiadu, w którym opowiedział m.in. o najnowszej płycie grupy Kabanos, poprosiliśmy muzyka o zmierzenie się z kolejną odsłoną AntyPoezji.

Nasz gość otrzymał do recytacji tekst utworu „Nasz Disneyland” grupy Papa Dance. Kawałek znalazł się na płycie „Nasz ziemski Eden”, wydanej w 1989 roku. Słynne słowa napisał Jan Sokół, a za muzykę odpowiadał Adam Patoh.  

Jeśli jesteście zaskoczeni repertuarem, który przygotowaliśmy dla naszego gościa, zobaczcie, jak Zenek zareagował na widok przygotowanego przez nas tekstu.

W poprzednich odcinkach cyklu AntyPoezja, stworzonego przez Antyradio.pl, Paweł Małaszyński zinterpretował utwór „Purpurowe gody” zespołu KAT, Łukasz Drapała, wokalista grupy Chemia, specjalnie dla czytelników Antyradio.pl wyrecytował „Puszka Okruszka” Natalii Kukulskiej, a Piotr Rogucki z Comy przedstawił swoją wersję numeru „Zośka” zespołu Piersi. Z kolei Maciek Wasio z kapeli OCN zaprezentował „Kawalerię Szatana” zespołu Turbo.

Jak Wam się podoba nieco ostrzejsza interpretacja Zenka Kupatasy?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.