Pol'and'Rock 2019: Co znajdziecie w strefie Antyradia? [GALERIA]

Joanna Chojnacka
02.08.2019 13:21
Pol'and'Rock 2019: Co znajdziecie w strefie Antyradia? [GALERIA] Fot. Artur Rawicz

Na festiwalu Pol'and'Rock po raz kolejny pojawiło się Antyradio. Sprawdź, co w tym roku dzieje się w naszej strefie.

Od 1 do 3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą trwa Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym roku fani imprezy mogą wybrać się na koncerty gwiazd takich jak Lordi, Prophets Of Rage czy Testament. Wielbiciele polskich brzmień też nie powinni czuć się zawiedzeni. Na Dużej Scenie podczas festiwalu będzie można usłyszeć między innymi Acid Drinkers, Krzysztofa Zalewskiego, Decapitated czy Łydkę Grubasa.

Pol'and'Rock 2019: Strefa Antyradia

Jeśli nie mogliście w tym roku pojawić się w Kostrzynie nad Odrą, spieszymy z pomocą. Antyradio po raz kolejny pojawiło się na imprezie i dokładnie relacjonuje jej przebieg na antenie i nie tylko. Z kolei obecni na Pol'and'Rock mogą zobaczyć nasze przeszklone studio obok Dużej Sceny. W tym samym miejscu znajduje się także oblegany namiot spotkań Antyradia, gdzie osoby z wygranymi w konkursach zaproszeniami, mogą spotkać się z ulubionymi muzykami.

Przeczytaj także

W tym roku w namiocie Antyradia, nasi słuchacze mogli poznać już między innymi z grupą Happysad, Avatar, Gogol Bordello. 2 sierpnia w czerwonym namiocie będzie można zobaczyć Kwiat Jabłoni, Goorala, Decapitated oraz Dub Fx.

Zobacz też: Na Pol'and'Rock 2019 oddano cześć bohaterom. Godzina "W" na 25. edycji festiwalu 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.