Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2019: Jak spędziliśmy ostatni dzień imprezy? [GALERIA + WIDEO]

Joanna Chojnacka
04.08.2019 10:11
Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2019: Jak spędziliśmy ostatni dzień imprezy? [GALERIA + WIDEO] Fot. . Ewelina Eris Wójcik

Majka Jeżowska, Decapitated i Łydka Grubasa na jednym festiwalu? Takie rzeczy tylko na Pol'and'Rocku. Sprawdźcie, jak spędziliśmy ostatni dzień imprezy.

Ostatni dzień festiwalu Pol'and'Rock 2019 po raz kolejny udowodnił, że publiczność zbierająca się od 25 lat pod scenami w Kostrzynie nad Odrą kocha polską muzykę. 3 sierpnia 2019 roku Małą Scenę podbiła Majka Jeżowska, która dała możliwość każdemu festiwalowiczowi bez względu na wiek, znowu poczuć się dzieckiem. W tym samym czasie, po drugiej stronie muzycznej barykady na Dużej Scenie po raz kolejny mogliśmy zobaczyć jedną z naszych wizytówek polskiej sceny ekstremalnej  - Decapitated. 

Tłumu przybywało z koncertu na koncert. Za nagrodę Złotego Bączka solidnie podziękowała fanom Łydka Grubasa, a koncert Agnieszki Chylińskiej był jednym z mocniejszych i najbardziej wzruszających akcentów imprezy. Równie dużo działo się także w naszej czerwonej strefie Antyradia. 

Antyradio na Pol'and'Rock 2019: Dzień Trzeci

Ostatni dzień Najpiękniejszego Festiwalu świata był dla nas tak samo przyjemny, co pracowity. W studiu co chwila mieliśmy okazję gościć świetnych artystów, którzy prosto spod Dużej Sceny festiwalu opowiadali na antenie Antyradia o swoich przeżyciach i doświadczeniach związanych z festiwalem. O swojej niecodziennej pasji do malowania gitar opowiedział Szymon Chwalisz, tuż przed pierwszym występem na Pol'and'Rock w historii festiwalu do Makaka wpadł Kazik, a Kasprol miał okazję chwilę porozmawiać z Krzyśkiem Sokołowskim z Nocnego Kochanka

Przeczytaj także

W przeszklonym studiu Antyradia na specjalne zaproszenie Makaka pojawiła się również grupa Skunk Anansie, którą udało się namówić na kilka słów o wrażeniach po zejściu z polandrockowej sceny do naszych słuchaczy. Ku uciesze całej ekipy odwiedziła nas także przesympatyczna Majka Jeżowska, której zapał i energia naładowały nam baterie na kolejne godziny festiwalu. W naszym namiocie spotkań fani spędzili czas z muzykami Decapitated, a nasz reporter Marcin Żychliński tym razem udał się między innymi do wioski motocyklowej oraz pod symbol imprezy - "grzybka", gdzie z trudem wymigał się od taplania z festiwalowiczami w błocie.  

25. Pol'and'Rock przeszedł już do historii. Za nami dziesiątki świetnych koncertów, rozmów, przeżyć i spotkań. Najpiękniejszy Festiwal Świata od ćwierćwiecza udowadnia, że bezapelacyjnie zasłużył na swoją nazwę. Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy być częścią imprezy, którą przez najbliższy rok będziemy wspominać ze wzruszeniem wraz z Jurkiem Owsiakiem w audycji "Zaraz Będzie Ciemno". Do zobaczenia za rok!

Zobacz też: Antyradio na festiwalu Pol'and'Rock 2019: Dzień drugi 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.