Antyradio na festiwalu Pol'and'Rock 2019: Dzień drugi [GALERIA + WIDEO]

Joanna Chojnacka
03.08.2019 10:53
Antyradio na festiwalu Pol'and'Rock 2019: Dzień drugi [GALERIA + WIDEO] Fot. . Artur Rawicz

Drugi dzień Najpiękniejszego Festiwalu Świata za nami. A za Antyradiem kolejne spotkania, audycje i oczywiście koncerty. Zobacz naszą pracę od kuchni!

Drugi dzień Pol'and'Rock 2019 każdy fan porządnego grania z najwyższej półki mógł spędzić nie ruszając się spod Dużej Sceny w Kostrzynie nad Odrą. Zagrali tam między innymi ulubieńcy polskiej publiczności - grupa Hunter z gościnnym występem Kasprola z ekipy Antyradia. Potem przekonaliśmy się po raz kolejny, że nie samym metalem żyje człowiek i wysłuchaliśmy genialnego Krzyśka Zalewskiego, który chyba nawet gdyby chciał, nie dałby rady zagrać kiepskiego koncertu.

Testament rozniósł scenę galopującymi riffami i wzruszył zagraniem polskiego hymnu, Lordi postraszył upiornymi stylizacjami. Po niesamowitym koncercie Prophets Of Rage nie było już co zbierać, a mimo to wszyscy z niecierpliwością czekali na deser - kwasożłopów z Acid Drinkers.

Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2019

Równie wiele działo się w naszej czerwonej strefie Antyradia. W studiu pojawił się między innymi Drak z Huntera. Makak porozmawiał o tajnikach festiwalu z rzecznikiem prasowym Fundacji WOŚP, Krzysztofem Dobiesem i gościł u siebie lidera Acid Drinkers - Titusa.

Na antenie mogliście posłuchać także muzyki prosto z festiwalowych scen oraz materiałów z polandrockowego pola, gdzie nasz reporter Marcin Żychliński zapytał uczestników między innymi o akcję Zaraz Będzie Czysto.

Przeczytaj także

Pol'and'Rock to też okazja do tego, aby poznać swoich idoli. Osoby z zaproszeniami, które mogliście wygrać między innymi na antenie Antyradia, wzięły udział w licznych spotkaniach z muzykami. W czerwonym namiocie Antyadia pojawił się między innymi duet Kwiat Jabłoni. Marcin Bąkiewicz porozmawiał z laureatami Złotego Bączka - Łydką Grubasa, Kuba Olszewski przepytał Krzyśka Zalewskiego, a Kasprol prosto po zejściu ze sceny - Huntera.

Przebieg Najpiękniejszego Festiwalu Świata pokazujemy Wam również na naszym Instagramie. Zobaczycie tam relacje na żywo z koncertów, na których jesteśmy oraz możecie sprawdzić, co aktualnie dzieje się w naszym studiu i namiotach spotkań. 

Zobacz też: Hunter na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival 2019 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.