03.08.2019 10:53

Antyradio na festiwalu Pol'and'Rock 2019: Dzień drugi [GALERIA + WIDEO]

Drugi dzień Najpiękniejszego Festiwalu Świata za nami. A za Antyradiem kolejne spotkania, audycje i oczywiście koncerty. Zobacz naszą pracę od kuchni!

Antyradio na Pol'and'Rock 2019
fot. Artur Rawicz

Drugi dzień Pol'and'Rock 2019 każdy fan porządnego grania z najwyższej półki mógł spędzić nie ruszając się spod Dużej Sceny w Kostrzynie nad Odrą. Zagrali tam między innymi ulubieńcy polskiej publiczności - grupa Hunter z gościnnym występem Kasprola z ekipy Antyradia. Potem przekonaliśmy się po raz kolejny, że nie samym metalem żyje człowiek i wysłuchaliśmy genialnego Krzyśka Zalewskiego, który chyba nawet gdyby chciał, nie dałby rady zagrać kiepskiego koncertu.

Testament rozniósł scenę galopującymi riffami i wzruszył zagraniem polskiego hymnu, Lordi postraszył upiornymi stylizacjami. Po niesamowitym koncercie Prophets Of Rage nie było już co zbierać, a mimo to wszyscy z niecierpliwością czekali na deser - kwasożłopów z Acid Drinkers.

Antyradio na Pol'and'Rock Festival 2019

Równie wiele działo się w naszej czerwonej strefie Antyradia. W studiu pojawił się między innymi Drak z Huntera. Makak porozmawiał o tajnikach festiwalu z rzecznikiem prasowym Fundacji WOŚP, Krzysztofem Dobiesem i gościł u siebie lidera Acid Drinkers - Titusa.

Na antenie mogliście posłuchać także muzyki prosto z festiwalowych scen oraz materiałów z polandrockowego pola, gdzie nasz reporter Marcin Żychliński zapytał uczestników między innymi o akcję Zaraz Będzie Czysto.

Antyradio
Antyradio
Przeczytaj także Pol'and'Rock 2019: Co znajdziecie w strefie Antyradia? [GALERIA]

Pol'and'Rock to też okazja do tego, aby poznać swoich idoli. Osoby z zaproszeniami, które mogliście wygrać między innymi na antenie Antyradia, wzięły udział w licznych spotkaniach z muzykami. W czerwonym namiocie Antyadia pojawił się między innymi duet Kwiat Jabłoni. Marcin Bąkiewicz porozmawiał z laureatami Złotego Bączka - Łydką Grubasa, Kuba Olszewski przepytał Krzyśka Zalewskiego, a Kasprol prosto po zejściu ze sceny - Huntera.

Przebieg Najpiękniejszego Festiwalu Świata pokazujemy Wam również na naszym Instagramie. Zobaczycie tam relacje na żywo z koncertów, na których jesteśmy oraz możecie sprawdzić, co aktualnie dzieje się w naszym studiu i namiotach spotkań. 

Zobacz też: Hunter na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival 2019 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News