Antyradio.pl poleca nową płytę Incubus „8”

Aleksandra Degórska
21.04.2017 16:23
Antyradio.pl poleca nową płytę Incubus „8” Fot. East News

Brandon Boyd i jego towarzysze z kapeli wydali najnowszy studyjny album, który nawiązuje do wcześniejszych płyt zespołu.

6 lat po pojawieniu się studyjnej płyty zatytułowanej „If Not Now, When?”, Incubus powrócił z 8. studyjnym krążkiem zatytułowanym po prostu „8”.

Za produkcję krążka odpowiedzialny jest Dave Sardy, współtwórca brzmienia albumów Oasis, Marilyna Mansona czy System Of A Down. Pierwszy singiel „Nimble Bastard” pokazał, że kapela zamierza powrócić do ostrzejszego grania, dzięki czemu album z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią Incubus za płyty z początkowego okresu zespołu.

Jednak zgodnie z zapowiedziami wokalisty Brandona Boyda nowy album to fuzja różnych, niejednokrotnie zaskakujących gatunków. Wśród gości na płycie pojawi się m.in. Skrillex oraz wokalista Deftones, Chino Moreno.

Tak frontman kapeli zachęcał fanów, by sięgnęli po najnowsze dzieło kapeli:

Sprawdźcie, jakie kawałki pojawiły się na „8”.

Tracklista:

 1. No Fun
 2. Nimble Bastard
 3. State Of The Art
 4. Glitterbomb
 5. Undefeated
 6. Loneliest
 7. When I Became A Man
 8. Familiar Faces
 9. Love In A Time Of Surveilance
 10. Make No Sound In The Digital Forest
 11. Throw Out The Map

Wcześniej wspomniany Skrillex stał się również współproducentem płyty, o czym w wywiadzie wspomniał Michael Einziger:

Skończyło się na tym, że zmiksował cały album, tak więc stał się współproducentem wielu kawałków. Efekt końcowy brzmi dla nas bardzo ekscytująco. To wszystko spowodowało, że każdy w grupie jest pobudzony i jesteśmy podekscytowani tym albumem, nie możemy się doczekać, gdy ludzie go usłyszą.

Skrillex pojawi się w numerze „Familiar Faces”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.