17.11.2015 14:22

Antyradio w teledysku zespołu Hanza!

Warszawska grupa opublikowała klip do jednego z utworów ze swojej najnowszej płyty. W kilku scenach pojawiło się również Antyradio! 

Antyradio w teledysku zespołu Hanza!
foto: kadr z wideo

Singiel „Ten Sam” zespołu Hanza promuje debiutancki album pt. „Bądź co bądź, pochopne wnioski”. Krążek miał swoją premierę 11 września 2015 roku, a znalazło się na nim 11 kompozycji.

Teledysk to lyric video wykonane metodą poklatkową. Całość składa się z 4552 zdjęć, wykonanych przez Marka Dakowskiego i Michała Owerczuka ze studia GAME OWER, który odpowiedzialny jest również za montaż, reżyserię i produkcję całego obrazu, a także poprzedni klip do utworu „(You Shot the) Girl!”.

Zobaczcie, jak wygląda studio Antyradia i jak zaprezentował się Tomasz Kasprzyk, prezenter programu Kasprologia, w nowym wideo do utworu „Ten Sam”. 

Pozostałe zdjęcia do klipu zostały wykonane w najciekawszych - zdaniem zespołu i reżysera - miejscach Warszawy. Wśród nich przeplatają ze sobą zarówno wielkomiejskie krajobrazy jak i zaciszne, zielone zakątki stolicy.

Muzycy chcieli też pokazać miejsce dla nich najważniejsze - salę prób na Woli. Zdaniem artystów to pomieszczenie „magiczne, klimatyczne i bardzo gościnne”, o czym przekonać się mogła grupa fanów zaproszona na koncert w tym właśnie miejscu oraz przyjaciele zespołu, którzy wiedzą już wszystko na temat znajdującej się tam antresoli, drabiny czy... sejfu. 

Słuchaliście już debiutanckiej płyty Hanzy?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Hanza