04.12.2015 14:39

Antyradio.pl vs Radiozet.pl - papryczkowe wyzwanie

Zamiast walczyć na wyniki w słupkach i na liczbę odbiorców, redakcje Antyradio.pl i Radiozet.pl postanowiły rzucić sobie rękawicę w bardziej namacalny sposób. Walka była ostra i to dosłownie, gdyż dziennikarze starli się w pojedynku na jedzenie ostrych papryczek.

Antyradio.pl vs Radiozet.pl - papryczkowe wyzwanie
foto: kadr z wideo

Ten sam budynek, to samo piętro, a pokoje obu newsroomów dzieli tylko różnica kilku pomieszczeń. Wszyscy przekazujemy Wam najważniejsze informacje czy to ze świata rocka i metalu, czy też z bieżących wydarzeń społeczno-politycznych i nie tylko. Jednak jak wiadomo pierwsze miejsce może być tylko jedno. Każdy z równie trafnymi konstrukcjami zdań w swoich tekstach, wszyscy najrzetelniejsi wśród rzetelnych. Jak zatem wyłonić redakcję, która jednak zasługuje na złoty medal?

Z pomocą przyszedł świat kulinariów - papryczki chili, a dokładniej odmiana Chocolate Habanero, której siła wynosi ok. 500 tysięcy jednostek w skali Scoville'a. Emocje były wielkie, atmosfera gorąca, a wypite po pojedynku mleko kojące jak nigdy wcześniej. Zobaczcie walkę pomiędzy redakcjami Antyradio.pl i Radiozet.pl:

Jeżeli czerpiecie dziką satysfakcję z oglądania naszych katuszy, a w głowie już rodzą Wam się pomysły w jaki sposób moglibyśmy ponownie stanąć ze sobą w szranki, to czekamy, aż rzucicie nam nowe wyzwanie! Jesteśmy dzielnymi żurnalistami i nic nam nie jest straszne :)

Swoje propozycje wpisujcie na Facebooku, Instagramie czy Twitterze, koniecznie dopisując #antywyzwanie. Bo jeżeli uprawiać dziennikarstwo, to tylko ekstremalne.

Która redakcja Waszym zdaniem poradziła sobie lepiej?

Robert Skowronski
Tagi: Anty TV