27.02.2015 12:29

Apocalyptica z zimnym teledyskiem!

Baletnice, po których jeździ się smyczkiem, cieliste rajstopy na twarzy oraz przezroczysta folia zamiast sukienek – to wszystko zobaczycie w nowym klipie do „Cold Blood”!

Apocalyptica z zimnym teledyskiem!
foto: kadr z wideo

Podobał Wam się utwór „Cold Blood”, czyli już drugi kawałek promujący nową płytę zespołu Apocalyptica? No to teraz macie do niego wideo! Obejrzyjcie!

Muzycy zaangażowali do zespołu nowego wokalistę – Franky’ego Pereza. W odświeżonym składzie zespół wyda album „Shadowmaker”, z którego pierwszy kawałek o tym samym tytule mogliście usłyszeć już w grudniu 2014 roku.

Eicca Toppinen, lider grupy, jest bardzo zadowolony z efektów współpracy z nowym wokalistą.

"

Kocham głos Franky’ego. To nie jest typowy piosenkarz - jego brzmienie jest bardzo głębokie. On potrafi śpiewać w różnych stylach, co jest idealne dla zespołu Apocalyptica, ponieważ nasze piosenki nie są tylko heavymetalowe. To mieszanka różnych kolorów i zróżnicowanej dynamiki. Wokalista musi się z tym zgrywać i dlatego myślę, że Franky to doskonały wybór. "

Nowy krążek ma ukazać się już 20 kwietnia 2015 roku. Za produkcję płyty odpowiedzialny był Nick Raskulinecz, który ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Foo Fighters, Deftones czy Mastodon.

Jeszcze w tym roku będziecie mieli możliwość posłuchania nowych numerów na żywo. Zespół zagra w Polsce dwa razy – 7 października 2015 roku pojawi się w Warszawie, a dzień później w Krakowie.

Czekacie na „Shadowmaker”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Apocalyptica