29.01.2015 13:39

Apokaliptyczny klip Halestorm!

Halestorm ujawnił wideo do „Apocalyptic” - pierwszego singla promującego nową płytę - „Into The Wild Life”. Obejrzyjcie teledysk amerykańskiej kapeli!

Apokaliptyczny klip Halestorm!
foto: kadr z wideo

Premiera kolejnego krążka zespołu Halestorm zbliża się wielkimi krokami... Wokalistka, Lzzy Hale, stwierdziła, że nowy materiał jest kompromisem między tym, co zespół robił wcześniej, a aktualną ścieżką kariery zespołu i kolejnymi kierunkami do odkrycia na następnych albumach.

"

Nie chciałabym was za bardzo przestraszyć pierwszym kawałkiem z nowej płyty, więc zdecydowaliśmy się na to, by zaprezentować Wam właśnie „Apocalyptic”. Jest w tym wszystkim pewna wolność, ale też i nerwowość. Najważniejsze, że wydaliśmy płytę, z której jesteśmy bardzo dumni. "

Zobaczmy więc, jak wygląda jeden z powodów do dumy zespołu Halestorm!

Trzeci studyjny album kapeli będzie nazywać się „Into The Wild Life”, a jego premiera zaplanowana jest na 3 kwietnia 2015 roku. Płytę można już zakupić w wersji pre-order na tej stronie internetowej.

Przypominamy, że zespół wystąpi w warszawskim klubie Proxima już 26 marca 2015 roku wraz z zespołami Nothing More i Wilson.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Halestorm