Apokaliptyczny klip Halestorm!

Magda Słomka
29.01.2015 13:39
Apokaliptyczny klip Halestorm! Fot. kadr z wideo

Halestorm ujawnił wideo do „Apocalyptic” - pierwszego singla promującego nową płytę - „Into The Wild Life”. Obejrzyjcie teledysk amerykańskiej kapeli!

Premiera kolejnego krążka zespołu Halestorm zbliża się wielkimi krokami... Wokalistka, Lzzy Hale, stwierdziła, że nowy materiał jest kompromisem między tym, co zespół robił wcześniej, a aktualną ścieżką kariery zespołu i kolejnymi kierunkami do odkrycia na następnych albumach.

Nie chciałabym was za bardzo przestraszyć pierwszym kawałkiem z nowej płyty, więc zdecydowaliśmy się na to, by zaprezentować Wam właśnie „Apocalyptic”. Jest w tym wszystkim pewna wolność, ale też i nerwowość. Najważniejsze, że wydaliśmy płytę, z której jesteśmy bardzo dumni.

Zobaczmy więc, jak wygląda jeden z powodów do dumy zespołu Halestorm!

Trzeci studyjny album kapeli będzie nazywać się „Into The Wild Life”, a jego premiera zaplanowana jest na 3 kwietnia 2015 roku. Płytę można już zakupić w wersji pre-order na tej stronie internetowej.

Przypominamy, że zespół wystąpi w warszawskim klubie Proxima już 26 marca 2015 roku wraz z zespołami Nothing More i Wilson.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.