Arcade Fire sprzedaje koszulki z siostrami Jenner

Aleksandra Degórska
05.07.2017 12:58
Arcade Fire sprzedaje koszulki z siostrami Jenner Fot. James McCauley / REX / East News; 2266 / Balawa Pics / East News

Zespół ma niezłe poczucie humoru i postanowił pokazać celebrytkom, gdzie raki zimują. Trzeba przyznać, że Arcade Fire zna się na żartach.

Te siostrzyczki na pewno kojarzycie z reklam chociażby kosmetyków... i w zasadzie tylko z tego są znane, że są celebrytkami i dobrze wyglądają. Dlatego też nic dziwnego, że koszulki, które ostatnio sprzedawały narobiły tyle szumu. Panie bowiem wpadły na pomysł, żeby na wizerunek oraz logo takich gwiazd, jak Ozzy Osbourne, The Doors czy Metallica nałożyć swoje zdjęcia. Co więcej siostry Jenner nawet nie pomyślały o tym, żeby dostać pozwolenie na użycie zdjęć słynnych gwiazd.

Momentalnie celebrytki spotkały się z krytyką dosłownie ze wszystkich stron i postanowiły szybko wycofać swój towar. Siostrom dostało się m.in. od Sharon Osborune czy menedżera The Doors i słusznie. Teraz również na siostrach zemścił się zespół Arcade Fire, który odwrócił sytuację. Zespół bowiem sprzedaje koszulki z wizerunkiem celebrytek i swoim logo z nowego albumu nałożonym na twarze sióstr.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, celebrytki wprawdzie zdążyły już przeprosić za tę wpadkę, ale miejmy nadzieję, że wyciągną wnioski. 

Tymczasem Arcade Fire wyda niebawem nowy album zatytułowany „Everything Now” i podczas koncertu w Londynie wykonał nowy utwór zatytułowany „Chemistry”:

Posłuchajcie również tytułowego numeru:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.