09.10.2014 12:47

Arch Enemy i Kreator ze specjalnym singlem na trasie

Tylko podczas wspólnej trasy tych zespołów będzie można kupić winyl z coverem „Breaking the Law” Judas Priest. A u nas tej piosenki w wykonaniu Arch Enemy możecie posłuchać już dziś.

Arch Enemy i Kreator ze specjalnym singlem na trasie
foto: materiały prasowe

Arch Enemy promuje właśnie najnowszą płytę „War Eternal” z czerwca tego roku. 23 października zespół razem z Kreatorem rusza w trasę. Kapele przygotowały dla fanów specjalną niespodziankę

Bardzo cieszy się z niej gitarzysta Arch Enemy, Michael Amott:

"

Jestem super podekscytowany nadchodzącą trasą z Kreatorem po USA i Europie. I to naprawdę wspaniałe, że na uczczenie tej ekstremalnie metalowej imprezy roku mamy 7-calowy winyl! "

Wyjątkową czerwoną płytę winylową będą mogli kupić jedynie ci, którzy zjawią się na koncertach. Znalazł się na niej utwór Judas Priest „Breaking the Law” przerobiony na własną nutę przez Arch Enemy oraz „Iron Destiny” Kreatora – kawałek, który ukazał się na japońskiej wersji albumu „Phantom Antichrist” z 2012 roku.

To tyle dobrych wiadomości. Teraz złe: niestety zespoły do końca roku nie zawitają do Polski, a do sprzedaży trafi tylko tysiąc płyt. 500 krążków przeznaczonych dla amerykańskich fanów będzie przeźroczystych, 500 europejskich szczęśliwców dostanie ciemnoczerwone winyle.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy posłuchać tych singli. Oto „Breaking the Law” Arch Enemy:

A tu Kreator i „Iron Destiny”:

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Arch Enemy Kreator