17.12.2018 10:36

Aresztowali mężczyznę w koszulce ulubionego metalowego zespołu w programie na żywo

W programie Live PD w amerykańskiej telewizji aresztowano mężczyznę, który miał na sobie koszulkę Attack Attack! Najprawdopodobniej chodziło o napis na ubraniu.

Attack Attack!
foto: link/Twitter

"Live PD" to amerykański program telewizyjny, który ma na celu pokazanie, w jaki sposób działają nocne patrole policji w Stanach Zjednoczonych. Kamery podążają za funkcjonariuszami, a wybrane akcje i wezwania, są transmitowane na żywo w telewizji. Program prowadzi Dan Ambrams, który w towarzystwie specjalistów analizuje interwencje mundurowych.

Fan Attack Attack! aresztowany za koszulkę zespołu?

W jednym z ostatnich odcinków programu aresztowano fana metalcore'owej grupy Attack Attack! Na Twitterze pojawiły się liczne wpisy i zdjęcia ekranu, na której widzimy akcję policjantów. Jak czytamy loudwire.com, emisja "Live PD" z pechowym metalowcem miała miejsce 15 grudnia 2018 roku.

Z wpisów w mediach społecznościowych wynika, że mężczyznę aresztowano za niefortunny napis na koszulce. Funkcjonariusze nie wiedzieli najwyraźniej, że "Attack Attack!" to nie hasło namawiające do przemocy, a jedynie nazwa kapeli. 

Attack Attack! to amerykańska grupa metalcore'owa powstała w 2007 roku. Zespół zakończył swoją działalność 6 lat później, po nagraniu 3 albumów studyjnych. Gitarzysta grupy Andrew Whiting, zasłynął grą w dziwacznej pozie przypominającej kraba w teledysku do "Stick Stickly". Na jej podstawie powstał internetowy mem i określenie "crabcore", które wykorzystuje się do opisu postawy na koncertach np. Roberta Trujillo z Metalliki. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele