02.05.2018 11:16

Ariana Grande zaśpiewała utwór Kendricka Lamara w stylu Evanescence

Gwiazda popu wzięła udział w zabawnym muzycznym challenge’u Jimmy’ego Fallona. Od nas dostaje piątkę za imitację Amy Lee, ale ze znajomości rocka gotyckiego ocena zaledwie dopuszczająca.

Ariana Grande zaśpiewała utwór Kendricka Lamara w stylu Evanescence
foto: kadr z wideo

„The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” to jeden z najpopularniejszych talk show w amerykańskiej telewizji. U Fallona często goszczą znani muzycy, a stałą atrakcją programu są żarty muzyczne, oczywiście z gwiazdami w roli głównej.

Wokalistka pop Ariana Grande w 2018 roku wyda swój czwarty album studyjny, „Sweetener”. Wydawnictwo pilotuje jej najnowszy singiel, „No Time To Cry”. Z tej okazji artystka gościła w show Fallona i oczywiście nie obyło się bez porcji muzycznych wygłupów. Gospodarz programu zaprosił Arianę do udziału w „Music Genre Challenge”, czyli wyzwaniu muzycznych gatunków. Zgodnie z jego konwencją, zaproszeni goście muszą wykonać wylosowany przebój innego wykonawcy w wylosowanym stylu muzycznym.

Ariana wylosowała „Humble” Kendricka Lamara i… rock gotycki. Jedynym gotyckim wykonawcą, jaki przyszedł jej do głowy, był… Evanescence. Wokalistka znakomicie podrobiła głos Amy Lee, ale oglądający program fani Siouxsie & The Banshees, Bauhaus i The Sisters Of Mercy pewnie byli dość skonfundowani, że to właśnie Evanescence wystąpił w roli reprezentanta ich ulubionego nurtu… Zobaczcie sami (wykonanie „Humble” od 1:21):

Gwiazdy rocka u Fallona

Do tej pory w studiu programu Jimmy’ego Fallona gościło wielu znanych muzyków rockowych. Sting zaśpiewał własną „Roxanne” w bardzo nietypowym towarzystwie. Jack Black z Tenacious D wraz z gospodarzem wykonał cover Extreme. Z kolei Jared Leto z 30 Seconds To Mars wziął udział w zabawie „Jaka to melodia”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Evanescence