11.09.2015 15:31

Armia wyda nowy album jeszcze w 2015 roku!

Zespół z Tomaszem Budzyńskim na czele powraca w nowym składzie z nowym krążkiem. Czym zaskoczy nas Armia w premierowej odsłonie?

Armia wyda nowy album jeszcze w 2015 roku!
foto: materiały prasowe

Już 16 października 2015 roku ukaże się album Armii zatytułowany „Toń”. Formacja, której od 1985 roku przewodzi Tomasz Budzyński, powraca z kolejnym krążkiem, który według lidera „zaskoczy niejednego fana grupy”.

Na Facebookowym fanpage’u zespołu 29 lipca 2015 roku na pojawiła się najlepsza wiadomość, jaką tylko fani Armii mogli sobie wymarzyć...

Wokalista zapowiedział, czego możemy spodziewać się po nowym materiale zespołu Armia.

"

Można powiedzieć, że przez tyle lat wszystko zostało powiedziane i nasz styl się wyczerpał. Ale nie chcę, by Armia była takim zespołem jak Motorhead, który ciągle nagrywa te same utwory. Zawsze próbuję iść jakąś nową ścieżką, bo jestem ciekaw świata i mam odwagę eksperymentować. Wiem, że wielu fanów chciałoby, bym ciągle nagrywał „Legendę II” czy „Legendę III”, ale nie jestem dinozaurem albo jakąś skamieliną, aby robić takie rzeczy. "

Budzyński prosto z mostu wyjaśnił, co tak naprawdę liczy się dla kapeli przy komponowaniu nowego materiału.

"

Nasza twórczość nie polega na tym, aby zadowolić gusta naszych fanów czy spełniać ich oczekiwania. Wręcz przeciwnie, nagrywamy na przekór tym oczekiwaniom. Myślę, że uda się nam znowu zaskoczyć. "

Aktualnie kapela działa w następującym składzie: Tomasz Budzyński - wokal, Rafał Giec - gitara, Darek Budkiewicz - bas, Kuba Bartoszewski - waltornia, Amade Kaźmierczak - perkusja.

Czekacie na nową płytę Armii?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Armia