Arnold Schwarzenegger zaorał Nickelback na Twitterze

Jakub Gańko
16.02.2017 13:07
Arnold Schwarzenegger zaorał Nickelback na Twitterze Fot. VIPix / Splash News / East News + materiały prasowe + Bóg Pejnta

Były gubernator stanu Kalifornia wdał się w zabawną przepychankę słowną z kanadyjską grupą. Zobaczcie, o co poszło.

Żarty z Nickelback... O rany, ile razy już to przerabialiśmy. A wydawało się, że wszystko już zmierza w dobrym kierunku. Po tym, jak do memowego konwoju dołączył sam Mark Zuckerberg, Chad Kroeger i spółka zapowiedzieli nową płytę, opublikowali naprawdę niezły singiel i wyglądało na to, że moda na ich wyśmiewanie przynajmniej chwilowo opadnie.

Tak się wydawało przynajmniej do czasu, aż głos zabrał dawny Terminator, major Dutch z „Predatora”, sam Arnold Schwarzenegger. Były gubernator stanu Kalifornia zatweetował pozornie na zupełnie niezwiązany z grupą temat. Motywem przewodnim jego wypowiedzi był gerrymandering - manipulowanie granicami okręgów wyborczych. Zjawisko, o którym głośno ostatnimi czasy również w Polsce ze względu na zapowiadane przez PiS zmiany ustroju Warszawy.

Kłopot w tym, że aktor użył komicznej analogii do... opryszczki i Nickelback.

Kiedy Kongres jest mniej popularny niż opryszczka i Nickelback, jakim cudem 97% z nich zostaje ponownie wybranych? Gerrymandering jak nic.

Na odpowiedź kanadyjskiego zespołu nie trzeba było długo czekać...

Z tej strony oddani fani. Dodaj wskaźnik aprobaty dla tego: „Batman & Robin”. Prosimy, odpuść nas sobie w kolejnych przypływach mądrości. Serdecznie dziękujemy, herr gubernatorze.

Jakby nie patrzeć, Chad Kroeger i spółka zareagowali całkiem celną ripostą. Fani Batmana do dziś budzą się w nocy z krzykiem, przypominając sobie abominację w reżyserii Joela Schumachera, gdzie popularny Arnie wcielił się w postać Mr. Freeze'a. Schwarzenegger jednak nie odpuścił i pokazał, że sam ma dystans do tej nietrafionej roli.

To dopiero... zimne podejście. Mam nadzieję, chłopaki, że przynajmniej zgadzamy się w kwestii tego, że gerrymandering trzeba zamrozić. Dzięki za odpowiedź.

Tym razem muzycy Nickelback sami byli pod wrażeniem riposty Schwarzeneggera i oddali mu szacunek (co prawda tylko hasztagiem, ale zawsze). Może więcej takich akcji nauczyłoby ich samych podejścia z większym dystansem do takich sytuacji?

arnold

A Wy jak oceniacie reakcję Arnolda Schwarzeneggera?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.