03.06.2015 11:21

Artrosis „Odi et Amo” już 12 czerwca w sklepach

Po czteroletniej przerwie Artrosis wraca z nową płytą! „Odi et Amo” to ósmy krążek w dorobku zespołu. Grupa wydała go specjalnie z okazji dwudziestolecia swojej działalności. Płyta „Odi et Amo” Artrosis na sklepowe półki trafi 12 czerwca. Jak brzmi nowy singiel? Sprawdźcie!

Artrosis „Odi et Amo” już 12 czerwca w sklepach
foto: materiały prasowe

Na nowym krążku Artrosis „Odi et Amo” znalazło się 9 zupełnie nowych kawałków. Płyta, której polski tytuł to po prostu „Nienawidzę i Kocham” jest następczynią wydanego w 2011 roku albumu „Imago”. Jak zapewnia Medeah, wokalistka zespołu, nowe wydawnictwo będzie zdecydowanie bardziej rockowe:

"

Muzycznie „Odi Et Amo” nawiązuje trochę do pierwszych naszych wydawnictw. Będzie dużo przesterowanych mocnych gitar, ale nie zabraknie również melodyjnych, momentami akustycznych brzmień. "

Zespół Artrosis to jedna z ważniejszych grup sceny gotyckiej w Polsce. Póki co ma na swoim koncie 7 długogrających płyt. Artrosis zadebiutował w 1996 roku albumem „Ukryty Wymiar”. Z czasem zespół odszedł od swoich korzeni, czyli muzyki gotyckiej i zbliżył się do industrialu. Swoją nową płytą „Odi et Amo” Artrosis wracają do korzeni. Płyta swoją oficjalną premierę będzie mieć 12 czerwca. Promuje ją tytułowy singiel. 

Jak Wam się podoba nowe brzmienie Artrosis? 

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News