27.05.2015 14:22

Asking Alexandria w utworze z nowym wokalistą

Do składu brytyjskiego zespołu dołączył Denis Shaforostov, były członek grupy Make Me Famous. Posłuchajcie, jak wypadł w kawałku „I Won't Give In”!

Asking Alexandria w utworze z nowym wokalistą
foto: kadr z wideo

Asking Alexandria postanowił zdradzić tajemnicę ukrywaną przez 5 miesięcy: kto zostanie nowym wokalistą kapeli i zajmie miejsce Danny’ego Worsnopa, który opuścił ją w styczniu 2015 roku. Wiemy już, że będzie to były lider ukraińskiej grupy Make Me Famous. Posłuchajcie pierwszego kawałka Asking Alexandria nagranego z Denisem Shaforostovem!

Gitarzysta Asking Alexandria, Ben Bruce, wypowiedział się o nowym wokaliście. Kim według niego jest Denis Shaforostov?

"

Każdy się domyślał, że to będzie Denis. Wszyscy wiedzieli, że to najlepszy wybór. On jest niesamowicie utalentowanym wokalistą ze skalą głosu nie z tego świata. Właśnie tego potrzebuje nasz zespół. Shaforostov był fanem naszej kapeli od dłuższego czasu, zna więc wszystkie nasze stare kawałki i naprawdę zależy mu na grupie. Jest człowiekiem z pasją i fajnym facetem. Dla nas to idealny scenariusz. "

Denis wyznał, że tuż przed tym, jak zespół zaproponował mu przejęcie roli wokalisty Asking Alexandria, miał silne przeczucie, że wydarzy się coś dobrego...

"

To szalone. Szczerze mówiąc, nigdy nie czekałem na to, by taka możliwość zapukała do moich drzwi, ale jednocześnie, zawsze byłem na to gotowy. Byłem niesamowicie zadowolony i przelałem wszystkie swoje emocje na papier, tworząc nowe utwory na krążek kapeli. "

Danny Worsnop w styczniu 2015 roku zaszokował swoich wielbicieli wiadomością o odejściu z zespołu. Co napisał na swoim Twitterze?

"

Do moich przyjaciół i fanów: chciałbym poinformować, że nasze drogi z grupą Asking Alexandria, rozchodzą się. W przeciągu ostatnich lat razem zrobiliśmy wiele wspaniałych rzeczy i stworzyliśmy coś naprawdę specjalnego. Teraz, tak samo jak przez tamten czas, chcę jak najlepiej dla siebie i dla kapeli. Asking Alexandria będzie nadal koncertować i pracować nad nowym albumem. "

Ben Bruce napisał we własnym imieniu post na fanpage’u Asking Alexandria. Artysta poprosił wielbicieli o to, by dali im siłę i wsparcie w tak trudnym momencie dla muzyków. Według niego kapela chciała udowodnić, że nie składała się tylko z jednej osoby i dlatego, pomimo przykrej sytuacji jaką było odejście Worsnopa, Asking Alexandria nie podda się.

"

Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie nowe piosenki naszej grupy i cieszę się, że wyruszymy w trasę koncertową, gdzie spotkamy się z wami ponownie. "

Wygląda na to, że do występów kapeli na żywo coraz bliżej... Podoba Wam się „I Won't Give In”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Asking Alexandria