"Metal skończył się na Anthrax". Tak twierdzi polski duet Atlvnta w nowym singlu [WIDEO]

08.04.2021 18:02
Atlvnta śpiewa o Anthrax Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

W klipie zobaczymy, jak muzyk wytatuował sobie logo Anthraxu. Rock umarł, czy metal również?

Zastanawialiście się kiedykolwiek, czy metal się skończył? Takie rozmowy niejednokrotnie pojawiają się na zakrapianych imprezach i ten wątek został poruszony w singlu "Anthrax" formacji Atlvnta. Myślicie, że metal rzeczywiście skończył się na Anthrax?

Polecamy

"Metal skończył się na Anthrax". Tak twierdzi polski duet Atlvnta [WIDEO]

Atlvnta to nowy projekt muzyków znanych z warszawskiej formacji Lilly Hates Roses. Kamil Durski tak wypowiedział się na temat nowego singla "Anthrax":

„Anthrax” jest piosenką o przeprosinach, w kontekście typowej domówki – mówi Kamil, który jest autorem tekstu. – Podmiot liryczny dociera na imprezę i próbując odnaleźć swoją dziewczynę, mimowolnie podsłuchuje pijackie rozmowy o teoriach spiskowych oraz tak kluczowych kwestiach jak upadek „prawdziwego” heavy metalu. Samo życie.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Zosi Ziji i Jacka Pióro, w którym widać, jak muzyk tatuuje sobie logo grupy Anthrax.

Atlvnta tworzą Kasia Golomska i Kamil Durski. Jako Lilly Hates Roses wydali dwa studyjne krążki "Something to Happen" i "Mokotów", jak również zagrali szereg koncertów z coverami The Smiths z płyty "The Queen is Dead". Pracując nad nowym materiałem duet stwierdził, że odszedł od stylistyki Lilly Hates Roses i postanowił stworzyć nowy projekt muzyczny Atlvnta. Posłuchajcie pierwszego singla tego duetu:

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.