06.07.2018 15:09

Attila szkaluje pizzę z ananasem w nowym utworze „Pizza”

Metalcore'owy zespół z Atlanty wydał nowy singiel, który został zatytułowany po prostu „Pizza” i opowiada o miłości zespołu do... pizzy. Grupa zapowiedziała również koncert w Polsce.

Attila
foto: materiały prasowe

Attila powstała w 2005 roku w Atlancie. Do tej pory mają na koncie 7 albumów studyjnych, a ich dyskografię zamyka wydany w 2016 roku album „Chaos”. Zespół jest jednym z najpopularniejszych reprezentantów metalcore'u na świecie, a ich cechą charakterystyczną są często dość zabawne, wulgarne i infantylne teksty. 

Świetnym przykładem ich stylistyki jest świeżo wydany singiel zatytułowany „Pizza”. Warstwa muzyczna piosenki nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle ich dotychczasowej twórczości, ale za to tekst stanowczo odbiega od ich poprzednich dokonań. Wokalista i tekściarz zespołu, Chris „Fronz” Fronzak skupił się w słowach na miłości do pizzy. Cóż, bon appetit!:

Attila z nowym utworem o pizzy

Oprócz wyrażenia miłości do włoskiego dania, Fronz dzieli się w tekście również krótką historią dotyczącą imprezowania z samym Papą Johnem, czyli założycielem sieci pizzerii Papa John's:

"

Upiłem się z Papą Johnem
Wciągał kokainę mając czapkę kucharza na głowie
Za bardzo się na*ebał, żeby dowozić jedzenie
Czekałem ponad 30 minut, więc dostałem ją za darmo "

Panowie zabrali również głos w jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów XXI wieku - czy do pizzy można dodać ananasa? Cóż, Attila ma dość stanowczą opinie o dodawaniu owocu do potrawy:

"

Ananas nie może być na pizzy
Ty pie*dolona kupo g*wna
Czemu chciałbyś mi to zrobić?! "

Attila - koncert w Polsce w 2018

Jeżeli podoba wam się twórczość zespołu Attila, to z pewnością będziecie chcieli wybrać się na koncert Fronza i spółki. Panowie zagrają 13 listopada 2018 roku w Warszawie w klubie Proxima. Razem z nimi wystąpi Eskimo Callboy. Bilety kosztują 84 zł i są dostępne w kasie klubu, Biletomacie.pl oraz ticketmaster.pl

Lubicie pizzę z ananasem?

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Attila