09.02.2015 18:01

Autor okładek Ozzy’ego Osbourne'a i Ramones współpracuje z Muse!

Okładka krążka Muse, który ukaże się jeszcze w 2015 roku, będzie zaprojektowana przez twórcę opraw płyt Marilyna Mansona i Toma Waitsa. Artysta potwierdził nazwę nowego albumu zespołu...

Autor okładek Ozzy’ego Osbourne'a i Ramones współpracuje z Muse!
foto: Los Angeles Times / Polaris / East News

Matt Mahurin umieścił na Instagramie informację o tym, że będzie odpowiadał za wizualną stronę nowej płyty Muse. Oto folder, w którym znajdują się tajemnicze pliki z projektami artysty.

muse_drones
"

Rozpocząłem pracę nad kolejną płytą zespołu Muse. Będę odpowiedzialny za stworzenie ilustracji, fotografii i zaprojektuję wizualną stronę albumu. "

Artysta potwierdził nazwę krążka, która do tej pory była tylko przypuszczeniem...

"

Tytuł płyty to „Drones” – słowo nasuwające mroczną i intrygującą eksplorację potencjalnych zalet i nadużyć, które nadchodzą wraz z kontrolą odpowiedzialnością i celem. "

Równie tajemnicze jak jego wypowiedź są inne okładki, które stworzył...

m1000x1000
0045778663262
ozzy-nomoretears

Mahurin był także reżyserem teledysków takich gwiazd jak U2, Tom Waits, REM, Tracy Chapman, Sting, Bonnie Raitt, Ice-T, Metallica, David Byrne czy Joni Mitchell.

We wrześniu 2014 roku frontman zespołu Muse, Matt Bellamy, zdradził jak będzie brzmiał 7. studyjny krążek...

"

Mam silne przeczucie, że na następnym albumie odetniemy się od wszystkiego, co było nadmiarem na ostatnich dwóch krążkach, to znaczy od elektroniki, od fragmentów symfonicznych i takich tam. "

 Czekacie na „Drones”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Muse