01.06.2018 14:22

Avenged Sevenfold pracuje nad utworem do gry „Call of Duty: Black Ops 4”

Zespół kolejny raz połączył siły z twórcami gry. Sprawdźcie, co basista Avenged Sevenfold powiedział na temat utworu, który usłyszymy w „Call of Duty: Black Ops 4”.

Avenged Sevenfold
foto: Retna/Avalon/REPORTER/East News

Jeszcze w 2012 roku Avenged Sevenfold stworzył utwór „Carry On” na potrzeby gry „Call of Duty: Black Ops II”. Kolejny raz zespół zdecydował się na współpracę z twórcami gry i stworzył kawałek do „Call of Duty: Black Ops 4”.

Basista Johnny Christ zdradził co nieco na temat utworu, który usłyszymy w najnowszej grze, przy czym sam przyznał, że minie jeszcze trochę czasu, zanim fanie zespołu i gry usłyszą końcowy efekt.

"

Napisaliśmy już numer, właśnie go nagrywamy. W ostatnim tygodniu zrobiliśmy sobie przerwę w studiu. Musimy to dokończyć w nadchodzącym tygodniu, a potem zajmiemy się mikstem i masteringem - myślę, że jakoś w czerwcu 2018 wszyscy usłyszą kawałek. "

„Call of Duty: Black Ops 4”: Avenged Sevenfold pracuje nad utworem do gry

Jak na razie utwór nie ma nawet tytułu, a M. Shadows pracuje właśnie nad tekstem:

"

To fajna piosenka - trochę różni się to od tego, czego spodziewaliby się po nas fani. Jednak myślę, że jest to sensowne, bo fani oczekują od nas coś szalonego. "

„Call of Duty: Black Ops 4”: tryb walki z zombie

Treyarch poinformowało na łamach swojego oficjalnego konta na Twitterze, że do produkcji na pewno powróci tryb rozgrywki z zombie w roli głównej. Gra trafi do sprzedaży 12 października 2018 roku na konsole Playstation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Avenged Sevenfold - nowe wydawnictwo

Pod koniec 2017 roku Avenged Sevenfold wydał „Live At The Grammy Museum” z zapisem akustycznego występu, który odbył się w Los Angeles 19 października 2017. Ostatnim studyjnym wydawnictwem jest płyta „The Stage”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Avenged Sevenfold