25.06.2018 14:32

Avenged Sevenfold przerwał koncert, żeby pomóc rannemu fanowi

Całe szczęście wokalista Avenged Sevenfold zauważył, że coś się dzieje w tłumie i szybko zareagował.

Avanged Sevenfold
foto: kadr z wideo

Na koncercie niestety często dochodzi do przepychanek i niejeden z nas wychodzi z siniakami z występu naszej ulubionej kapeli. Tak naprawdę zawsze trzeba uważać, bo do wypadków może dojść dosłownie wszędzie. Na początku czerwca 2018 roku jeden z uczestników koncertu Ghost zmarł pod sceną - słysząc takie informacje, można naprawdę się przerazić.

Do niebezpiecznej sytuacji dochodziło niejednokrotnie na Avenged Sevenfold. Całkiem niedawno, bo 22 czerwca 2018, podczas koncertu Avenged Sevenfold na Graspop Metal Meeting w Belgii, wokalista zauważył ze sceny, że w tłumie dzieje się coś niepokojącego. Postanowił przerwać koncert, żeby poinformować o tym ochraniarzy. Jeden z fanów został uderzony, stracił przytomność i sytuacja nie wyglądała zbyt ciekawie.

Avenged Sevenfold przerwał koncert, żeby pomóc fanowi

Zobaczcie, jak wyglądała reakcja M. Shadows na koncercie kapeli:

Avenged Sevenfold pracuje nad utworem do gry „Call of Duty: Black Ops 4”

Jeszcze w 2012 roku Avenged Sevenfold stworzył utwór „Carry On” na potrzeby gry „Call of Duty: Black Ops II”. Kolejny raz zespół zdecydował się na współpracę z twórcami gry i stworzył kawałek do „Call of Duty: Black Ops 4”. Jak na razie musimy trochę poczekać na nowe nagranie od formacji.

Na pocieszenie można sięgnąć po ostatnie wydawnictwo zespołu „Live At The Grammy Museum” z zapisem akustycznego występu, który odbył się w Los Angeles 19 października 2017. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Avenged Sevenfold