15.09.2015 14:49

Avenged Sevenfold z 3 utworami w „Guitar Hero Live”

Premiera „Guitar Hero Live” zbliża się wielkimi krokami. Jakie kawałki będziecie mogli zagrać na wirtualnej scenie z Avenged Sevenfold?

Avenged Sevenfold z 3 utworami w „Guitar Hero Live”
foto: kadr z wideo

W „Guitar Hero Live” – grze, która ukaże się już 23 października 2015 roku - będziemy mogli wykazać się w repertuarze Avenged Sevenfold. Kawałki, które pozwolą nam się poczuć jak gwiazdy kalifornijskiego metalu to „Shepherd of Fire”, „Buried Alive” oraz „Nightmare”.

Nowa formuła gry – GHTV Premium Shows - zapewni graczom możliwość wirtualnego występu na scenie wraz ze swoimi ulubionymi muzykami. Z Avenged Sevenfold użytkownicy będą mogli pojammować przed 70 tysiącami fanów uczestniczącymi w Download Festival w Anglii.

foto: kadr z wideo

Aby mieć możliwość biegania po scenie z M. Shadows i resztą załogi, musicie zakupić grę w wersji pre-order na oficjalnej stronie internetowej „Guitar Hero Live”. Koszt gry to 100 dolarów. „Guitar Hero Live” dostępna będzie na PlayStation 3 i 4, Xbox One i 360 oraz Nintendo Wii. Po raz pierwszy bohaterem gitary będzie można zostać również na urządzeniach mobilnych.

Wokalista kapeli zdradził, dlaczego muzycy postanowili zaangażować się w ten projekt.

"

Braliśmy udział w wielu grach (...), dlatego tym razem chcieliśmy zrobić coś innego, coś ekskluzywnego dla tych, którzy kupią grę w wersji pre-order. Jeśli kupisz ją wcześniej, otrzymasz od nas trzy kawałki w wersji „na żywo”. To będzie nasza publiczność i ten widok, z którym mamy do czynienia ze sceny. (...) To lepsze niż po prostu dorzucenie do gry swojego kawałka, jest w tym więcej interakcji. "

O funkcji, która wyróżnia „Guitar Hero Live” opowiedział John Napier, kierownik projektu i współtwórca gry. Jak doszło do jej zrealizowania?

"

Mamy coś, co nazywamy „premium show” – (...)  w jego ramach udostępniamy obszerne fragmenty nieopublikowanego, koncertowego DVD zespołu Black Veil Brides, które jeszcze nie jest dostępne w sprzedaży. I tu doszedłem do kolejnego z naszych pomysłów – aby udostępniać fragmenty niedostępnych w sprzedaży występów, w które dodatkowo można zagrać. Dodatkową atrakcją będą opierające się na tym bonusy – jeśli zagrasz piosenki z tego fragmentu na odpowiednim poziomie – dostaniesz możliwość obejrzenia i zagrania całości koncertu. "

„Guitar Hero Live” znajdzie się na Waszych półkach?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Avenged Sevenfold