Avenged Sevenfold z 3 utworami w „Guitar Hero Live”

Magda Słomka
15.09.2015 14:49
Avenged Sevenfold z 3 utworami w „Guitar Hero Live” Fot. kadr z wideo

Premiera „Guitar Hero Live” zbliża się wielkimi krokami. Jakie kawałki będziecie mogli zagrać na wirtualnej scenie z Avenged Sevenfold?

W „Guitar Hero Live” – grze, która ukaże się już 23 października 2015 roku - będziemy mogli wykazać się w repertuarze Avenged Sevenfold. Kawałki, które pozwolą nam się poczuć jak gwiazdy kalifornijskiego metalu to „Shepherd of Fire”, „Buried Alive” oraz „Nightmare”.

Nowa formuła gry – GHTV Premium Shows - zapewni graczom możliwość wirtualnego występu na scenie wraz ze swoimi ulubionymi muzykami. Z Avenged Sevenfold użytkownicy będą mogli pojammować przed 70 tysiącami fanów uczestniczącymi w Download Festival w Anglii.

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

Aby mieć możliwość biegania po scenie z M. Shadows i resztą załogi, musicie zakupić grę w wersji pre-order na oficjalnej stronie internetowej „Guitar Hero Live”. Koszt gry to 100 dolarów. „Guitar Hero Live” dostępna będzie na PlayStation 3 i 4, Xbox One i 360 oraz Nintendo Wii. Po raz pierwszy bohaterem gitary będzie można zostać również na urządzeniach mobilnych.

Wokalista kapeli zdradził, dlaczego muzycy postanowili zaangażować się w ten projekt.

Braliśmy udział w wielu grach (...), dlatego tym razem chcieliśmy zrobić coś innego, coś ekskluzywnego dla tych, którzy kupią grę w wersji pre-order. Jeśli kupisz ją wcześniej, otrzymasz od nas trzy kawałki w wersji „na żywo”. To będzie nasza publiczność i ten widok, z którym mamy do czynienia ze sceny. (...) To lepsze niż po prostu dorzucenie do gry swojego kawałka, jest w tym więcej interakcji.

O funkcji, która wyróżnia „Guitar Hero Live” opowiedział John Napier, kierownik projektu i współtwórca gry. Jak doszło do jej zrealizowania?

Mamy coś, co nazywamy „premium show” – (...)  w jego ramach udostępniamy obszerne fragmenty nieopublikowanego, koncertowego DVD zespołu Black Veil Brides, które jeszcze nie jest dostępne w sprzedaży. I tu doszedłem do kolejnego z naszych pomysłów – aby udostępniać fragmenty niedostępnych w sprzedaży występów, w które dodatkowo można zagrać. Dodatkową atrakcją będą opierające się na tym bonusy – jeśli zagrasz piosenki z tego fragmentu na odpowiednim poziomie – dostaniesz możliwość obejrzenia i zagrania całości koncertu.

„Guitar Hero Live” znajdzie się na Waszych półkach?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.