27.05.2015 08:58

Avenged Sevenfold zapowiada DVD „This Is Bat Country”!

Amerykańska kapela udostępniła zwiastun kolejnego wydawnictwa. Zobaczcie 1,5 minutowy teaser filmu!

Avenged Sevenfold zapowiada DVD „This Is Bat Country”!
foto: Metal Hammer Magazine, CC BY-SA 4.0

Dokładna data premiery i szczegółowe informacje dotyczące „This Is Bat Country” na razie nie są znane... Co o DVD powiedział wokalista Avenged Sevenfold, M. Shadows?

"

Film obejmuje cały świat, wszystko, co filmowaliśmy przez ostatnie 5 lat, będąc w wielu różnych krajach z naszym kamerzystą. Myślę, że wyjdzie z tego coś zabawnego. Będziemy jeszcze dogrywać do całości nasze największe koncerty – ten, który już niebawem odbędzie się w Meksyku oraz kilka innych. "

Muzykom zależy na tym, by wyszło z tego spore wydawnictwo przeplatane ujęciami zarejestrowanymi w różnych okolicznościach. Jak wygląda zapowiedź filmu?

Obraz wyreżyseruje Rafa Alcantara, tak samo jak inne filmy z Avenged Sevenfold w roli głównej - DVD z 2008 roku „Live In The LBC & Diamonds In The Rough” i dokument z 2007 roku „All Excess”.

W 2012 roku M. Shadows powiedział o kolejnym, jeszcze niezatytułowanym wtedy DVD, które kapela miała w planach:

"

Staramy się filmować wszędzie poza Stanami Zjednoczonymi. Nagrywaliśmy trasę po Europie, a teraz bierzemy się za Azję i Amerykę Południową. Mamy zamiar wydać coś, co reprezentuje wszystkich. "

Jeśli czekacie na kolejną studyjną płytę Avenged Sevenfold, musicie uzbroić się w cierpliwość... Następczyni „Hail to the King” z sierpnia 2013 roku nie ukaże się w ciągu tego roku. Prawdopodobną datą premiery jest rok 2016.

Wokalista kapeli opowiedział, jak przebiega proces twórczy w zespole.

"

Najważniejszą rzeczą jest dla nas ta iskra i ten ogień rozpoczynające proces. Nigdy nie piszemy w trasie. Zawsze chcemy mieć klarowną wizję, co chcemy osiągnąć – i wtedy ją szturmujemy. "

Czekacie na „This Is Bat Country”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Avenged Sevenfold